Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

FARUK ÇİDEM’İN MUTLU GÜNÜ

FARUK ÇİDEM’İN MUTLU GÜNÜ
İhlas Haber Ajansı (İHA) Bolu Bölge Temsilcisi ve Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Çidem, Emine Yüksekkaya ile hayatını birleştirdi.

Çiftin nikâhı Karaçayır Belediye Nikâh Salonu’nda kıyıldı. Nikah törenine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Türkiye Kamu-Sen Bolu İl Başkanı Hüsnü Yaman, Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, çiftin yakınları, basın mensupları ve davetliler katıldı.

İhlas Haber Ajansı (İHA) Bolu muhabiri ve Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Çidem, Emine Yüksekkaya ile evlendi. Genç çiftin nikâhını Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kıydı. Yılmaz, aile birliğinin önemini vurgulayarak; “Şu an itibariyle yeni bir birlik, yeni bir aile yuvası kuruldu. Ülkemiz ve milletimizin birliği, beraberliği, dirliği, düzeni için ailenin çok büyük bir önemi olduğuna inanan birisiyim. Öyle bir aileyi şu an oluşturduk” dedi. Daha sonrasında evlilik cüzdanını geline teslim eden Başkan Yılmaz; “Genç çiftlere mutluluklar dileyerek Bu sorumluluğu alacağını ve bu aileye değer katacağını düşünüyorum, Allah mutluluğunuzu daim etsin diyorum” diye konuştu. Bizde çifte bir ömür mutluluklar dileriz.