Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“VE NEREDE KALMIŞTIK” DİYEREK KOLTUĞA OTURDU

“VE NEREDE KALMIŞTIK” DİYEREK KOLTUĞA OTURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Bolu İl Başkanlığına atanan Nurettin Doğanay, ilk röportajını verdi. Koltuğuna geçer geçmez, sorularımızı cevaplayan Doğanay, “Son zamanlarda gündemde olan bir söz var ‘nerde kalmıştık’, evet biz burada kalmıştık ve biz buradan devam ediyoruz.” dedi.

Doğanay ayrıca an itibariyle kongre hazırlıklarına başladıklarını ve programda bir aksilik olmazsa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla önümüzdeki günlerde AK Parti il kongresini gerçekleştireceklerini söyledi.

Nurettin Doğanay’ın koltuğuna geçer geçmez yaptığı açıklama şöyle; “21 günlük fiili bir ayrılıktı belki. Ama gönül birlikteliği doğal olarak devam ediyordu. Çünkü 15 – 16 yıllık, AK Parti kurulduğundan bu yana bakıldığında 2004 yılından bugüne kadar, bu davanın bir neferi olmaktan her zaman onur duydum, gurur duydum, şeref duydum. Mevki ve makam noktasında, hiçbir beklenti içinde olmadan, liderliğimizi yapan, ülkemizin Cumhurbaşkanı, genel başkanımızı talimatlarıyla il başkanlığı görevi şahsıma tevdi edildiğinde 2.5 yıllık süreç içinde bu görevi elimden geldiği kadarıyla layıkıyla, hakkıyla, eksiğimizle ve fazlasıyla yapmaya çalıştık.

“Önümüzdeki süreç kongre süreci”

Kongre iki gün kala iptal oldu artık bunu sadece Bolu değil, aynı zamanda tüm Türkiye biliyor. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son zamanlarda gündemde olan bir söz var ‘nerde kalmıştık’, evet biz burada kalmıştık ve biz buradan devam ediyoruz. İnşallah Rabbim nasip ederse, kısmet olursa, çok yakın bir zaman içinde Bolu il kongremizi gerçekleştireceğiz. İl kongremize, eğer ki, programda bir aksilik olmazsa, Sayın Cumhurbaşkanımızı bizzat kendisini dünkü yüz yüze görüşmemizde kendisinden bu talebi istedim. İnşallah gerek binamızın açılışı, gerekse il kongremize ivedilikle tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte hazırlanıyoruz, hazırlıklara bugün itibariyle başlıyoruz. Önümüzdeki süreç kongre süreci.

“Dün olduğu gibi bugün de kapımız herkese açık”

AK Parti uzun bir yol hikayesi bu yol hikayesinin içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Bolu’yu ve tüm Bolulu hemşerilerimizi kucaklamaya sadece AK Partili değil, Bolu’da yaşayan tüm hemşerilerimize AK Parti’nin kapısının dün olduğu gibi bugün de açık olduğunu açık yüreklilikle canı gönülden buradan söylemek istiyorum. Bugüne kadar destek veren dua eden tüm Bolulu hemşerilerimizden Allah razı olsun. Onlar dua etsinler ki, biz de onlara mahcup olmadan hizmetlerimize devam edelim. 

Etiketler: