Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Nezahat Gökçeoğlu yeniden başkan seçildi

 Nezahat Gökçeoğlu yeniden başkan seçildi
Bolu Berberler ve Kuaförler Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Nezahat Gökçeoğlu, tekrar başkan seçildi.


Bolu Berberler ve Kuaförler Odasının Elektrikçiler Odası Toplantı Salonunda düzenlenen olağan genel kurulu sabah saatlerinde başladı. Gündem maddelerinin görüşülmesi ile başlayan genel kurulda, Başkan Nezahat Gökçeoğlu, oda faaliyetlerinden bahsetti. Gökçeoğlu, göreve geldikleri 2010 yılından bu yana yaptıkları faaliyetlerle ilgili şöyle konuştu; “2010 yılında Türkiye’de ilk kez hepatit aşısını ilimizdeki tüm meslektaşlarımızla birlikte toplu olarak yaptırdık. Yine Türkiye’de ilk defa zorunlu hijyen eğitimimizi ilimizde gerçekleştirdik. 2015 yılında Türkiye’nin en kalabalık 105 kişilik STK erasmus eğitim projesini Bolu Berberler ve Kuaförler olarak, öğrencilerimizle gerçekleştirdik. Şu ana kadar uluslararası 5 sektör fuarına katılım sağladık. Ayrıca her yıl piknik ve kültür gezileri düzenledik. Ülke genelinde düzenlenen birçok eğitim etkinliğine üyelerimizle birlikte katıldık. Hafta tatili konusunda destek olan, Bolu Esnaf Odaları Birliğine, Sanayi ve Ticaret Odasına, Bolu Belediyesi’ne ve il ticaret Müdürlüğüne teşekkür ederiz.”

Gündem maddelerinin görüşülmesi ve konuşmaların ardından genel kurulda seçim yapıldı. 263 üyesi bulunan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasının başkanlığına tek liste ile aday olan Nezahat Gökçeoğlu tekrar başkan seçildi. Gökçeoğlu’nun yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor; “Murat Mutalay, Tevfik Uçar, Kutay Kolludemiroğlu, Ferdi Sakariya, Ersin Yılmaz, Nermin Yıldırımer. Denetim Kurulu: Burcu Yokuş Karabıyık, Nigar Sözkesen, Özlem Kılınçarslan.

Etiketler: