Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Yılın Belediye Başkanı Seçilecek

Yılın Belediye Başkanı Seçilecek
Belediye Başkanları Birliği tarafından tüm ülke çapında başlatılan ‘En beğenilen belediye başkanı’ yarışması için oy kullanma süreci başladı. Ödüle layık görülen belediye başkanları 03 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek törende ödüllerini alacak. 


Belediye Başkanları Birliği tarafından ‘Yılın En Beğenilen Belediye Başkanı’ seçiliyor. 2 aşama halinde gerçekleştirilecek oylamanın ilk aşamasında 01 Ocak ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında kendi bölgesinde birinci seçilen belediye başkanları daha sonra ikinci aşamada Türkiye birinciliği için yarışacak. 01 Şubat ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında ise Türkiye birinciliği için gerçekleştirilecek oylamada sıralamaya giren başkanlar, 03 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek törende ödüllerini alacak.

 Yarışma ile ilgili bilgiler vermek için Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Eren, ziyarette Başkan Yılmaz’a makamında bulunan dev ekranda da oyunu kullandırdı.

 Başkan Yılmaz’a oy vermek için linke tıklayabilirsiniz

 En beğenilen büyükşehir belediye başkanı, en beğenilen il belediye başkanı, en beğenilen metropol ilçe belediye başkanı, en beğenilen ilçe başkanı ve en beğenilen belde başkanı olmak üzere toplam 5 kategoride gerçekleştirilecek yarışmada Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a oy vermek için aşağıdaki linkten Bolu’yu bularak oy verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Oy kullanmak için tıklayınız: www.baskanlarodul.com

Etiketler: