Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HAYDİ TİYATROYA...

HAYDİ TİYATROYA...
‘Vay Sen Misin Ben Olan?’ oyunu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tiyatro Salonunda Bolulu tiyatro severlerle buluşacak.

İstanbul Meydan sahnesi bu sezon Ömer Pınar’ın yazdığı ‘Vay sen misin ben olan?’ isimli iki perdelik komedi oyunuyla perdelerini açıyor. Oyun bazı insanların karakterlerinin yaşam koşullarına göre değişmeyebileceğini, insanın yedisinde neyse yetmişinde de o olabileceğini, iki farklı evliliğin üzerinden mizahi bir dille anlatıyor. Aynı kültür ve çevreden yetişmiş iki arkadaşın koşullar aynı olsa bile yapıları gereği farklı kimliklere bürünebileceğinin altını çiziyor. 

Mutlulukla mutsuzluğun, vefa ile hayırsızlığın, dürüstlükle sahtekarlığın arasında ki ince çizgiyi izleyicilerin gözleri önüne seriyor. Her rastlantı gerçekten tesadüf müdür? Sorusunu izleyiciye sorduran oyun, sorunun cevabını salonu dolduran seyircileri güldürerek veriyor.

 

Tuba Erdem, Deniz Oral, Ece Müderrisoğlu, Kemal Kuruçay ve Kemal Zeydan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı 2 perdelik komedi oyunu 16 Ocak 2018 Salı günü saat 20:00'da Bolululara sahnelenecek. Gösterinin biletleri Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde satışa sunulmuş olup, ayrıca oyun günü de gişeden temin edilebilecek.