Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ HIGHWAY’DE!

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ HIGHWAY’DE!
Nisan ayı boyunca her haftasonu düzenlenen çocuk etkinlikleriyle çocuklara sınırsızca eğlenme fırsatı sunan HighWay Outlet’te, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı da şenlik havasında geçecek.

23 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’de Bolu’da bulunan Nilgün Tanrıkulu Güzel Sanatlar Merkezi öğrencilerinin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel yapmış oldukları birbirinden güzel resimlerden oluşan resim sergisinin açılışı alışveriş merkezinde gerçekleştirilecek.

23 Nisan Cumartesi ve 24 Nisan Pazar günü, çocukların sevgilisi, TRT Çocuk kanalının en çok izlenen çizgi film animasyonu PIRIL, ücretsiz lisanslı etkinliğiyle iki gün boyunca 14.00-18.00 saatleri arasında minik misafirleriyle buluşacak.

GS Store mağazası önündeki etkinlik alanında gerçekleşecek olan Pırıl Lisanslı Çocuk Etkinliğinde Pırıl ve arkadaşları her iki gün de 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde üç seans olarak sahne alarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği çocuk bayramında, onları eğlencenin doruğuna çıkaracak.


Etiketler: bolu haberler