Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

2021 DEĞERLENDİRME VE 2022 PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

2021 DEĞERLENDİRME VE 2022 PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI
2021 yılını değerlendirme ve 2022 için planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapmak amacıyla Bolu İl/ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü idari kadrosu bir araya geldi.

Toplantıda şubelerin ve ilçelerin yaptığı çalışmalar değerlendirilirken ihtiyaçlar ve planlanan projeler ele alındı.

Toplantıda konuşan İl Müdürü İzzet Murat; "İlimizde bakanlığımızın temsilcileri olarak görev yapmaktayız. Çalışmalarımızda üretici memnuniyeti ve kamu yararı önceliğimizdir. 500'ü aşkın iş kolu ile oldukça yoğun bir alana hitap eden kurumumuz çalışmalarıyla tohumdan - çiftliklerimizden sofraya kadar üretim, imalat, paketleme ve tüketime hemen her aşamada yer almaktayız.  Pandeminin de etkisiyle yoğun geçen 2021’de bakanlığımız, Sayın Valimiz ve İl Özel İdaremiz, Sayın Bakan yardımcımız ve milletvekillerimiz destekli sağlanan bütçelerle üreticilerimiz için özellikle tohum anlamında önemli destekler sağlanmıştır. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde üretici odaklı çalışma ve projelerimizle 2022 yılında da Bolu'nun hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

Son günlerini yaşadığımız 2021 yılında özverili çalışmalarından dolayı sizlere kurumum ve şahsım adına teşekkür ederken 2022 yılında da aynı azim ve hırsla çalışmalarınıza devam edeceğinize inancım sonsuzdur" dedi.

Toplantı çekilen hatıra fotoğrafları ile son bulurken işleyişte birlik ve beraberlik adına toplantıların devam etmesi kararlaştırıldı.

 

Etiketler: bolu haberler