Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

RASİM ÖZDEMİR İŞİTME ENGELLİ BİREYLERLE BULUŞTU

RASİM ÖZDEMİR İŞİTME ENGELLİ BİREYLERLE BULUŞTU
Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, işitme engelli vatandaşlarla buluştu. Özdemir buluşmada, işitme engelli vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek, her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, Engelsiz Çay Bahçesi’nde kentte yaşayan işitme engelli bireylerle bir araya geldi. 

Perşembe günü öğleden sonra gerçekleşen ve Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Leyla Beykoz'un da hazır bulunduğu buluşmada engelli bireyler, işaret dili tercümanı aracılığıyla Başkanlık Sözcüsü Rasim Özdemir'e talepleri ve günlük hayatta yaşadıkları sorunlar hakkında bilgiler verdi.

Tüm sorun ve talepleri tek tek not alan Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir de buluşmada yaptığı konuşmada, "Bolu Belediyesi olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sizlerin hayatlarını kolaylaştırmak bizim öncelikli görevimiz. Taleplerinizi karşılamak için imkanlarımız ölçüsünde her türlü desteğe hazırız" diyerek, Bolu Belediyesi'nin engelli bireylerin her zaman yanında olduğunu söyledi.

Etiketler: bolu haberler