Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU BELEDİYESİ’NDEN ‘NE VARSA İYİLİKTE VAR’ KAMPANYASI

BOLU BELEDİYESİ’NDEN ‘NE VARSA İYİLİKTE VAR’ KAMPANYASI
Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, kullanılabilir durumdaki 2. el giysi ve eşyaları ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturmak için ‘Ne varsa iyilikte var’ kampanyası başlattıklarını söyledi. Özdemir; “Özellikle EBA ile birlikte çok sayıda bilgisayar ve tablete ihtiyaç duyuluyor. Bolu halkına çağrıda bulunmak istiyorum: ‘Ne varsa iyilikte var! Kullanılabilir durumdaki eşyalarınız için 444 26 58 numaralı çağrı merkezimizi arayın” dedi.

HABER: Aslı Akış

Bolu Belediyesi, kullanılabilir durumdaki 2. el giysi ve eşyaları ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturmak amacıyla, “Ne varsa iyilikte var”  kampanyası başlattı. Anlamlı proje kapsamında bilgisayardan tablete, mobilyadan beyaz eşya ve giysiye kadar kullanılabilir durumdaki sıfır veya 2. el her türlü eşya, bağışçılardan teslim alınarak, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak.

Kampanyaya ilişkin bilgi veren Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, ‘Ne varsa iyilikte var’ sloganıyla başlatılan kampanyada amaçlarının ihtiyaç sahibi ailelere destek olduğunun altını çizdi.

“EBA İLE BİRLİKTE ÇOK SAYIDA BİLGİSAYAR VE TABLETE İHTİYAÇ VAR”

Özdemir, vatandaşların kullanılabilir durumdaki her türlü giysi ve eşya ile kampanyaya destek verebileceklerini vurgulayarak; “Pandemi döneminde gerçekten çok sayıda yardıma muhtaç ailemizin olduğunu tespit ettik. Özellikle EBA ile birlikte çok sayıda bilgisayar ve tablete ihtiyaç duyuluyor. Bu konuyla ilgili çok sayıda talep var. Biz mümkün olduğunca bunları karşılamaya çalışıyoruz. Ancak yetersiz kaldığımız durumlar da oluyor. O nedenle Bolu halkından da yardım bekliyoruz” şeklinde konuştu.

“NE VARSA İYİLİKTE VAR!”

Tüm Bolu halkına çağrıda bulunan Rasim Özdemir; ‘Ne varsa iyilikte var!’ Evinizde kullanmadığınız hemen hemen akla gelebilecek her türlü eşyayı alıyoruz.  Kullanılabilir durumdaki tüm eşyalar için 444 26 58 numaralı çağrı merkezimizi arayın. Biz gelip evinizden teslim alacak ve ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız” ifadelerini kullandı. 


Etiketler: bolu haberler