Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BEYPİLİÇ BOLUSPOR, 2 YABANCI OYUNCU PEŞİNDE

BEYPİLİÇ BOLUSPOR, 2 YABANCI OYUNCU PEŞİNDE
Beypiliç Boluspor Başkan Vekili Oğuzhan Özçelik, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, 2 yabancı oyuncu transfer etmeyi düşündüklerini söyledi.

Özçelik, yaptığı açıklamada, teknik heyet ve futbolcuların yeni sezona iyi bir şekilde hazırlandığını vurguladı.

“Güzel bir yerleri hedefliyoruz”

Transfer çalışmalarına değinen Özçelik, şunları söyledi: “Transfer çalışmamız hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu ana kadar 11 transfer yaptık. Takımı hemen hemen oluşturduk. Üçüncü bölgeye yabancı 2 transfer daha düşünüyoruz. Gerçekten sportif başarı da istiyoruz ama ilk etapta mali tabloyu düzeltmek istiyoruz. Onu düzelttikten sonra da takımın başarısına yöneleceğiz. Güzel bir yerleri hedefliyoruz. Boluspor'un güzel yerlerde olacağını ümit ediyoruz.”

“Takım kendi arasında hazırlık maçı yapıyor”

Özçelik, pandemi nedeniyle sürekli sağlık kontrollerinin yapıldığına işaret ederek, “Testlerimiz sürekli olarak yapılıyor. Bu süreçte hazırlık maçlarımızı da çok fazla yapamıyoruz. Karşı takımlarda pandemi dönemi nedeniyle tedbirler almış durumda. Takım kendi arasında hazırlık maçı yapıyor” diye konuştu.

“Hazırlıklar, tam anlamıyla bitirmeden lige girmiş olacağız”

Liglerin başlamasına kısa bir süre kaldığını hatırlatan Özçelik, “Hazırlıklar, tam anlamıyla bitirmeden lige girmiş olacağız. Milli takım maçı arasında inşallah takımı toparlamış olacağız” ifadelerini kullandı.