Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Başkan Özcan eski başkanlara oda açtı

Başkan Özcan eski başkanlara oda açtı
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, önceki dönemlerde belediye başkanlığı yapan eski başkanlar için belediyede oda tahsis ettiklerini belirtti.

Konu ile ilgili konuşan Başkan Özcan, “Ben eski başkanlar için oda açtığımı Necdet Bey’e, Yüksel Bey’e ve Alaaddin Bey’e söyledim. Necdet Bey ve Yüksel Bey geliyor ama Alaaddin Bey gelmiyor” dedi.

Haber : Sefa GÜNAY - Adnan KARABULUT

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan önceki dönemlerde belediye başkanlığı yapan eski başkanlar için Belediye binasında oda tahsis ettiklerini açıkladı. Oda tahsisi konusunda eski başkanlar Necdet Gören, Yüksel Ceylan ve Alaaddin Yılmaz’a bilgi verdiğini belirten Başkan Özcan, “Ben eski başkanlar için alt katta Kent Konseyinin de olduğu odayı açtığımı eski başkanlar Necdet Bey’e Yüksel Bey’e ve Alaaddin Bey’e söyledim. Odayı şu an kullanmıyorlar ama zaman zaman Necdet Bey geliyor. Zaman zaman Yüksel bey geliyor. İstişare yapıyoruz; neyi doğru yapıyoruz, neyi yanlış yapıyoruz diye. Alaaddin Bey’e  de iki üç defa çağrıda bulundum. Gel bir istişare edelim; şu konuda yanlış yapıyorsun, şu konuda doğru yapıyorsun demen bana güç katar. Bolu’ya değer katar dedim. Yanlış yaptığımız bir şey varsa onu da düzeltme şansı buluruz dedim. Ancak şu ana kadar Alaaddin Yılmaz hiç gelmedi. Ama Necdet Bey ve Yüksel Bey sık sık geldiler, ziyaret ettiler. Düşüncelerini paylaştılar. Sadece Kovit sebebi ile Necdet abi 3 aydır gelemiyor ama o da gelmeye başlar. Her ikisiyle hafta da bir konuşuyoruz” dedi.

“ALAADDİN BEY’İ ÇOK SEVEN BİRİ DEĞİLİM”

Eski başkanlarla istişare etmek istediğini belirten Başkan Özcan açıklamasının devamında, “Aynı değerlendirmeleri Alaaddin Bey’le de yapmak isterdim. Sadece ben sorduğumda bana dedi ki ‘Şu anki siyasal şartlar buna elvermiyor’ dedi. Birazda oda Kovit nedeniyle 65 yaş üstü olduğu için evde kalmak zorunda kalmıştır. Ben Alaaddin Bey’i çok seven biri değilim ama ondan nefret falanda etmiyorum. Geçmişte en çok eleştirdiğim insan siyaset anlamında ama ne ona nede ondan önce görev yapmış hiçbir arkadaşıma karşı bir öfke ile kinle hareket etmiyorum. İstişare de etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler: