Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HAYDARPAŞA CAFE HİZMETE HAZIR

HAYDARPAŞA CAFE HİZMETE HAZIR
Bolu'da yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında geçici olarak kapatılan restoran ve kafeler normalleşme süreci çerçevesinde hizmet vermeye başladı.
  İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelgenin ardından, koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara verilen lokanta ve kafelerin 1 Haziran Pazartesi günü belirli kurallar çerçevesinde açılacağı bildirilmişti. Koronavirüs salgınıyla mücadelede normalleşme sürecinin ilk gününde başta kafe, lokanta ve restoran gibi birçok iş yeri yeniden hizmete açıldı. Nostalji kara tren konsepti ve çalışmaları ile Bolu’da gözde mekanlardan birisi haline gelen Haydarpaşa Cafe normalleşme süreciyle müşterilerini ağırlamaya başladı.  Haydarpaşa Cafe işletmecisi Derviş Akbaba, vatandaşların aklında hiçbir soru işareti kalmaması için titizlikle hizmet verdiklerini söyledi. 

Haydarpaşa Cafe, gerek menü çeşitliliği gerekse konsept yapısı ile birlikte misafirlerinin cafe içerisinde keyifli zaman geçirmelerini ve eğlenmelerini her zaman ön planda tutarak Bolu’da adından sıkça söz ettirmekte.