Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

''BİR KIRK YIL DAHA HATIRINIZI ALMAYA TALİBİZ''

''BİR KIRK YIL DAHA HATIRINIZI ALMAYA TALİBİZ''
Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar ve teşkilatı hazırladıkları kahveleri Bolu halkına ikram etti.


“Gönlü hoş olanda kahvenin hatırı kırk yıl kalır. Milli Görüş’ün ikinci kırk yılını başlatan Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın selamı ile bir kırk yıl daha hatırınızı almaya talibiz. Afiyet olsun.” yazılı mesajının yer aldığı Türk kahvesini COVID19 sebebiyle sosyal mesafe kuralına uyarak dağıttılar.

“MİLLETİMİZ HATIRINI ALMAYA TALİP OLDUK “

Kahve dağıtımının ardından konuşan Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar “Milli Görüş’ün ikinci kırk yılında bir fincanının kırk yıl hatırı olan Türk kahvesini Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın selamları ile dağıtarak bir kırk yıl daha milletimiz hatırını almaya talip olduk .

“Milletimiz İçin Biz Varız”  ve “Burada Gelecek Var” diyerek laf değil hizmet üretmek için gecemizi gündüzümüze katarak canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Yeniden denk bütçe ve havuz sistemi oluşturacak kaynakları rant için değil halk için kullanacağız. Müjdeler olsun Yeniden Refah geliyor.” Şeklinde konuştu.