Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

KAR FESTİVALİ BAŞLADI

KAR FESTİVALİ BAŞLADI
Gerede Belediyesi’nin ev sahipliğinde MSR Fuarcılık işbirliğinde birbirinden eğlenceli aktivitelere sahne olacak ve 3 gün sürecek 1. Kar Festivali; Esentepe Mesireliğinde başladı.

YÖRESEL ÜRÜNLERİN SATIŞI YAPILACAK

Gerede’de bir ilk olacak olan ve 40’a yakın standın açılacağı, kar oyunlarının yapılacağı ve sahne gösterilerinin düzenleneceği Kar Festivali başladı. Girişlerin ücretsiz olacağı festivalde açılacak stantlarda yöresel ürünlerin satışı yapılacak.

ÇEŞİTLİ YARIŞMALAR DÜZENLENECEK

Kar oyunları, Çocuklara yönelik oyunlar, aktiviteler, çeşitli yarışmaların düzenleneceği festival bölgede de ilk olacak. Festivalde; Maskot, Mini Disco, Aşuk ile Maşuk, Jönglör, Ateşbaz, Mini İllüzyon, Yüz boyama etkinlikleri ve Bidonla Kayma, Halat Çekme, İp Atlama ve Kardan Kaz yapma gibi çeşitli yarışmalar düzenlenecek.

ÜCRETSİZ ARAÇLAR KALDIRILACAK

Festivalde İlçenin yetiştirdiği sanatçılardan Mustafa Demir Cumartesi, Ramazan Çelik ve Umut Ayaz Pazar günü sahne alacak. Kar Festivaline gitmek isteyenler için Gerede Belediyesi tarafından Cumartesi ve Pazar günleri Cumhuriyet Meydanından ücretsiz araçlar kaldırılacak.