Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU GAZETECİLER CEMİYETİ ÜYELERİ SEÇİMİNİ YAPTI

BOLU GAZETECİLER CEMİYETİ ÜYELERİ SEÇİMİNİ YAPTI
Bolu Gazeteciler Cemiyeti Olağan Kongresi’nde yapılan oylamada Bülent Velioğlu’nun yönetim kurulu listesi yeniden seçildi.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti kongresi hafta sonunda Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Anadolu Ajansı muhabiri Emin Gürbüz ve 2 dönemdir BGC başkanlığını yürüten Özgür Bolu Gazetesi sahibi Bülent Velioğlu’nun aday olarak yarıştığı kongreye 97 üye katıldı. Son yılların en geniş katılımlı kongresinde, 2 dönemdir başkanlık yapan Bülent Velioğlu’nun listesi yapılan oylama sonucunda tekrar seçildi.

Bülent Velioğlu, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada kendisine oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ederek en yakın zamanda çalışmalara başlayacağını duyurdu. Emin Gürbüz ise demokratik bir ortamda gerçekleşen seçim herkese teşekkür ederek, Bülent Velioğlu’na da hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yeni BGC yönetimi şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Bülent Velioğlu, Muharrem Demirel, Hamza Canbaş, Umut Dura, Semih Başar, Mert Minisker, Faruk Çidem, A. Haktan Yamantürk, Okay Özcan

BGC Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Murat Küçük, Semih Baykal, Fatma Marmara, Zekeriya Ercivan, Burak Yetkin, Erol Değirmenci, Nihat Albayrak, Ayşe Songül Erhan, Eren Akdeniz

BGC Denetleme Kurulu Asil Üyeleri: Mustafa Cop, İlhan Özdemir, Hasan Perçin

BGC Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Mehmet Emin Demirel, Nurhan Aydın, Selçuk Akyol

Onur Kurulu: Yener Bandakçıoğlu, Mustafa Namdar, Selami Özsoy, Nurhan Yılmaz, Mustafa Özkan

Türkiye Gazeteciler Konfederasyon Delegeleri: Rasim Özdemir, Abdullah Abat, Caner Güngör, Mehmet Demirci