Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TARAFTARLAR İSTEDİ ÇARIKCI İMZAYI ATTIRDI

TARAFTARLAR İSTEDİ ÇARIKCI İMZAYI ATTIRDI
Boluspor, Rydell Romano Poepon ile iki yıllık sözleşme imzaladı. Kırmızı beyazlı taraflarlaın kadroda çok görmeyi istediği Poepon için Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte büyük fedakârlık yaptı. Golcü oyuncu, yeni sezonda Boluspor forması giyecek.


İmza töreninde ilk olarak konuşan Başkan Necip Çarıkcı; “2 sezon bizde oynayan ve çok başarılı olan, Türk futbolunun da tanıdığı Rydell Poepon ile 2 yıllık mukavele yaptık. Bolumuza hayırlı olsun. Geçen sene Poepon ile çok görüşme yapmıştık ama kulübün maliyet boyutlarından dolayı olmamıştı. Geçen sezon bu bölgede başarılı olamamıştık. Bir aydır da Poepon ile görüşüyorduk. Bizlere maddi yönden memnun olduğunu fakat Bolu’da bulduğu maneviyatı yaşamadığını söyledi. Poepon’a birçok takım talip olmasına rağmen tercihini bizden yana kullandı. Bu anlamda kendisine teşekkür ediyorum. Yeni bir heyecan, yeni bir teknik kadro, genç bir takım ve inşallah Poepon ilk yıldaki gücünü yeniden bizlere gösterecek. Bu transfer Bolumuza hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

 

Rydell Poepon ise şöyle konuştu: “Başkanımız en başta olmak üzere tüm yönetimimize bu şansı tekrar bana verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Transfer sezonu boyunca sürekli konuştuk. Tabi ki başka takımlarda vardı benimle ilgilenen ama şuan kalbimin ait olduğu yerdeyim. Tekrar burada olmak çok güzel. Bolu benim zayıf noktam o yüzden hayır diyemezdim. Biraz belki süreç uzun sürmüştür ama tekrar burada olmak çok mutluluk verici. Burayla ilgili kararım tamamen hissiyatım maneviyatımla alakalıdır, başka şeyleri çok da konuşmadık. Benim için burada olmak tekrar evimde yuvamda olmak çok güzel.” ifadelerini kullandı.