Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

İKİ GRUP ARASINDA KIZ KAVGASI

İKİ GRUP ARASINDA KIZ KAVGASI
Karamanlı mahallesi Güler sokakta bulunan McDonald’s önünde iki grup arasında kavga çıktı. McDonald’s otoparkında kimlik kontrolü yapan motorize polis ekipleri Yunuslar anında müdahale ederek iki grubu da gözaltına aldı. Yaşanan kargaşada sanıklardan biri yere silah düşürdü.


İsimleri öğrenilemeyen 2 genç McDonald’s önünde yürürken 14 EN 706 plakalı araç tam önlerinde durarak araç içindekiler yoldan geçen bir gurupla kavga etmeye başladı. O esnada McDonald’s otoparkında kimlik kontrolü için bulunan motorize polis ekipleri yunuslar kavgayı görerek anında müdahale etti ve iki grubu gözaltına aldı.

OLAY YERİNDE SİLAH BULUNDU…

Çok sayıda polis kavganın yaşandığı noktaya gelerek gözaltına alınan şahısları polis araçlarına bindirdi. Yunuslar olay yerinde yere düşmüş 1 adet tabanca ve muşta olarak tabir edilen dövüş aleti buldu. Tabancanın kime ait olduğu araştırılırken kurusıkı olduğu anlaşıldı. Olay yeri inceleme polisleri çevredeki kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

YAŞLARI 18’DEN KÜÇÜK…

Kavga eden 2 şahsında 18 yaşından küçük olduğu belirtildi. Mahalle sakinleri, “Neredeyse her gün bir olay yaşanıyor burada. Polislerimiz ve bekçilerimiz bir haftadır sokağımızda bekleyerek burada toplanan gençleri kontrol ediyor. Buna rağmen geç saatlerde bile olaylar yaşanıyor” diyerek isyan ettiler.