Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

FERHAT BAĞCI ADAYLIĞA HAZIRLANIYOR

FERHAT BAĞCI ADAYLIĞA HAZIRLANIYOR
15 Haziran’da yapılacak Boluspor kongresi öncesi şu ana kadar Cavit Demir’den başka bir aday çıkmadı. İsmi daha önce gündeme gelen Bolulu başarılı iş adamı Ferhat Bağcı’nın aday olmak için çalışmalara başladığı alınan bilgiler arasında.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli noktalarında döviz ofisleri bulunan Ferhat Bağcı yakın çevresi ile istişarelerde bulunduğu özellikle maddi noktada ciddi çalışmalar yaptığı ve kongrede aday olacağı kulislerde konuşulmaya başladı.

Halen Boluspor yönetiminde bulunan Ferhat Bağcı’nın Bolu’da da önemli isimlerle görüşme halinde olduğu bunun yanında İstanbul’da da ciddi iş adamları ile özellikle reklam konusunda ciddi görüşmelerde bulunduğu öğrenildi.

Bağcı’nın başkan olduğu taktirde tek hedefinin Boluspor’u şampiyon yapmak olduğu ifade ediliyor.

FERHAT BAĞCI KİMDİR?

Ferhat Bağcı 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Bölgesi, 2'nci sıradan milletvekili adayıdır.

Ferhat Bağcı, 07 Mart 1983 yılında Bolu’nun Dörtdivan İlçesinde doğdu. İlkokulu Dörtdivan Merkez’de, Ortaokulu İstanbul/ Fatih’te tamamladıktan sonra Liseyi Fatih Ticaret Meslek Lisesinde tamamlayan Bağcı, 2005-2008 yılında Ukrayna Kiev Taras Shevchenko Üniversitesinde Ekonomi yatırım eğitimi aldı.

İş hayatında İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Bodrum- Dalaman havaalanlarında Döviz ofisleri olarak hizmet veren şirketin ortaklarından ve Genel Müdürü olarak görev yapmakta ve Bolsupor yönetim kurulu üyesi.