Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

KALAFATOĞLU’NDAN BİR İŞLETME DAHA

KALAFATOĞLU’NDAN BİR İŞLETME DAHA
Kalafatoğlu Unlu Mamulleri sahibi Hakan Kalafatoğlu, Kalıcı Konutlarda Firune isimli bir kafenin açılışına imza attı. Dualarla yapılan açılışa çok sayıda siyasi ve iş adamları yoğun ilgi gösterdi.


Haber: Ömer Çetinaslan

Bolu’nun başarılı işadamlarından Hakan Kalafatoğlu, işyerlerine bir yenisini daha ekledi. Kalafatoğlu Unlu Mamulleri bünyesinde Kalıcı Konutlarda ‘Firune’ adlı kafenin açılışı yapıldı. Yoğun katılım gören açılışa, Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen, Belediye Eski Başkanı Alaaddin Yılmaz, siyasiler ve işadamları katıldı.

Açılış öncesinde Hakan Kalafatoğlu, Firune Kafe’nin yapımında başta Belediye Eski Başkanı Aladdin Yılmaz ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

“BOLU’YA YAKIŞIR BİR BİNA”

Alaaddin Yılmaz, açılışı yapılan caddenin önemine değinerek, “Bu cadde, çok önemli bir cadde. Bu caddenin planlaması 25 yıl önce Necdet Gören zamanında yapılmıştır ve benden sonra da bu halini aldı. Bu cadde devam ederse, aşağıdaki çevre yoluyla birleşir. Bizim en büyük hatamız, bu yolu çevre yoluyla birleştirmektir.

Hakan Bey buraya, Bolu’ya yakışır bir bina yaptı. İnşallah, bundan sonra yapılacaklarla beraber buraya katkı veren Hakan Bey ve ailesini kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

“BOLUMUZA KATKI VERECEK BİR DEĞER”

Alaaddin Yılmaz’ın ardından konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, açılışı yapılan müessesenin Kalafatoğlu ailesine hayırlı olmasını temenni ederek “Güzel bir işletmenin, Bolumuza katkı verecek bir değerin açılışında bulunmaktan onur duyuyorum. Seçim çalışmaları sırasında buraya gelip incelemiştik. Güzel bir yer olacağı belliydi. Tahmin ettiğimiz kadar güzel olmuş. İnşallah, Bolu daha güzel bir Bolu olacak. Başta Kalafatoğlu ailesi olmak üzere tüm Bolumuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

“MUTLAKA BİR KADIN ELİ DEĞMİŞ”

Son olarak konuşan Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın, Kalafatoğlu’nun işletmecilik ruhuna güvendiğini ifade ederek, “Uzun yıllardır tanıdığım, hem şahsiyetine hem de işletmecilik ruhuna güvendiğim, müesseseye şimdi girdik baktık, gerçekten son derece şık, güzel, buna mutlaka bir kadın eli değmiş. Hanımefendinin eli değmiş.  Her ikisine de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek açılış yapıldı.