Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

VALİ ÜMİT’TEN İGM ÜYELERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ

VALİ ÜMİT’TEN İGM ÜYELERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ
2014-2019 yılları arasında görev yapan İl Genel Meclisi Üyelerine Bolu Valisi Ahmet Ümit tarafında teşekkür plaketi verildi.


Düzenlenen plaket törenine Bolu Valisi Ahmet Ümit, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ile 2014-2019 yılları arasında görev yapan İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.

Düzenlenen programda bir konuşma yapan Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu için hizmet eden İl Genel Meclis Üyelerine teşekkür etti.

“SİZLERE EMEKLERİNİZ İÇİN BOLU HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bu görevlerin bir bayrak yarışı olduğunu dile getiren Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Bizler Bolu’da görev yapmaya başladığımızda sizlerle buluştuk ve beraberce ilimize, insanımıza hizmet etmeye çalıştık. Sizler, Bolu’ya belirli bir süre iyi hizmetlerde bulunmaya çalıştınız. Sizlere emekleriniz için Bolu Halkı adına teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. Bundan sonraki hayatınıza sizlere ailelerinizle birlikte huzurlu ve sağlık bir yaşam diliyorum” dedi.

ÇALIŞTIĞIMIZ TÜM İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Her bir başlangıcın bir de sonu olduğunu dile getirerek kısa bir konuşma yapan Bolu İl Genel Meclisi eski Başkanı Yaşar Yüceer ise “Geriye dönüp baktığımızda 5 yıl çok hızlı geçti. Bizler bir bütün olarak birlik ve beraberlik içinde ilimize hizmet etmeye çalıştık. Bu kapsamda beraber çalıştığımız tüm İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Düzenlenen programda diğer İl Genel Meclis Üyelerinin de duygu ve düşüncelerini belirtmesinin ardından 2014-2019 yılları arasında görev yapan tüm İl Genel Meclis Üyelerine Bolu Valisi Ahmet Ümit tarafından teşekkür plaketi verildi.

Düzenlenen program hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.