Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

SON SÖZLER KÖROĞLU TV’DE SÖYLENECEK

SON SÖZLER KÖROĞLU TV’DE SÖYLENECEK
31 Mart yerel seçimlerine 2 gün kala Cumhur İttifakı'nın adayı Fatih Metin ve Millet İttifakı'nın adayı Tanju Özcan Köroğlu Televizyonu canlı yayınında gazeteciler Caner Güngör ve Bülent Velioğlu'nun sorularını yanıtlayacak.
Bolu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Caner Güngör’ün moderatörlüğünde Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Özgür Bolu Haber Portalı Editörü Bülent Velioğlu’nun katıldığı Siyaset Arenası Programı’nın yerel seçime 2 gün kala konuğu Millet İttifakı'nın CHP'li Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Adayı Fatih Metin.

AYRI AYRI KATILACAKLAR
Bu akşam (29 Mart Cuma) saat 21:30’da Köroğlu TV ekranlarından canlı yayınlanacak programın ilk konuğu Fatih Metin olacak. Fatih Metin Saat 21.30'dan 22.30'a kadar canlı yayında soruları yanıtlayacak ve Bolu halkına seslenecek. Fatih Metin'in hemen ardından saat 22.30'da Tanju Özcan yayına katlacak. Tanju Özcan'da 22.30'dan 23.30'a kadar soruları yanıtlayacak ve Bolu halkına seslenecek.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN DA YAYINLANACAK
Program ayrıca, Köroğlu Gazetesi, Olay Gündem, Bolu Olay, Özgür Bolu, Bolu Gazetesi, Bolu Takip Gazetesi, Bolu Ekspres, Boludabolu ve Bolununhaberi internet sitelerinin Facebook hesaplarından da canlı olarak izleyenlerle buluşacak.