Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TANJU ÖZCAN SAĞLIK MAHALLESİ'NE KARARGAH KURDU

TANJU ÖZCAN SAĞLIK MAHALLESİ'NE KARARGAH KURDU
CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, seçime iki gün kala Sağlık Mahallesi'ne karargah kurdu. Karargahta vatandaşların sorunlarını dinleyen Özcan, seçimin sonucunu da burada takip edeceklerini söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Tanju Özcan, vatandaşların sorunlarını Sağlık Mahallesi'nde kurulan karargahta dinlemeye devam ediyor.

2 gün önce kurulan ve seçimin sonuna kadar mahallede kalacak olan karargaha vatandaşlar ilgi gösteriyor.

Seçim sonuçlarını buradan takip edeceklerini ifade eden Özcan "Bu dönemin son üç gününde Sağlık Mahallemize karargahımızı kurduk. Artık buradayız ve seçim sonuçlarını da burada takip edeceğiz. Diğer mahallelerimizde yapacağımız çalışmalarımızın dışında gece gündüz buradayız. Esas hedef Sağlık Mahallesi'nde etkin bir şekilde bu kampanyayı yürütmek ve sonlandırmak. İşte bu amaçla arkadaşlarımızla birlikte karargahımızı buraya kurduk. Vatandaşlarımızın da çok yoğun ilgisini görüyoruz. Allah hepsinden razı olsun. 18 Aralık'ta seçim startımızı Sağlık Mahalle'mizden vermiştik, 2 gün öncede karargahımızı buraya kurduk, seçimin sonunu da Sağlık Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarımızla birlikte vermek istiyoruz" dedi.