Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BİLGİSAYAR DAĞITIM TÖRENİ YER VE SAATİNDE DEĞİŞİKLİK!

BİLGİSAYAR DAĞITIM TÖRENİ YER VE SAATİNDE DEĞİŞİKLİK!
Bolu Belediyesi tarafından ‘Eğitime %100 Destek Projesi’ kapsamında, üniversite öğrencilerine verilecek dizüstü bilgisayarların dağıtım töreni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımıyla 02 Mart 2019 Cumartesi günü Saat: 17.30’da Karaçayır Nikah salonunda gerçekleştirilecek.

Bolu Belediyesi, ‘Eğitime %100 Destek’ projesi kapsamında belirlenen şartları taşıyan tüm öğrencilere laptop hediye ediyor. Bu yıl da bu geleneğini bozmayan Bolu Belediyesi, Bolu merkez ilçedeki lise ve dengi okullardan mezun 4 yıl ve üzeri örgün eğitim üniversitelerden birine kayıt yaptıran öğrencilerin laptoplarının dağıtımını 02 Mart 2019 Cumartesi günü saat 17.30’da Karaçayır Nikah salonunda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Bilgisayarlarını teslim alacak olan öğrencilerin şu hususlara dikkat etmesi gerekiyor:

Başvuru sahibi öğrencinin bilgisayarını almaya kimlik fotokopisi ile gelmesi gerekmektedir. Öğrencinin kendisi almaya gelememesi durumunda, anne, baba veya 18 yaşından büyük kardeşin hem kendi kimlik fotokopisini hem de öğrencinin kimlik fotokopisini getirmesi şarttır.