Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

KARSU, İNEGÖL VE ACAR İLE GÖRÜŞTÜ

KARSU, İNEGÖL VE ACAR İLE GÖRÜŞTÜ
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ve Taşkesti Belediye Başkan Adayı Mustafa Acar ile bir araya geldi.

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimler için çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, partililer ve belediye başkan adayları ile sık sık bir araya gelerek seçimlere ilişkin istişareler yapıyor. CHP İl Başkanı Karsu, görüş alışverişinde bulunmak üzere Mudurnu İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet İnegöl ve Taşkesti Belde Belediye Başkan Adayı Mustafa Acar ile bir araya geldi. 31 Mart için değerlendirmenin yapıldığı görüşmede seçim stratejisi ve gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

CHP İl Başkanı Karsu, yerel seçimlerde sandıktan güçlü bir şekilde çıkacaklarına inandıklarını belirtirken, “Bolu’nun artık bizim belediyecilik anlayışımıza ihtiyacı var. Allah nasip ederse, göreve geldiğimiz an itibariyle ilimizi ve ilçelerimizi yapacağımız hizmetler ile sadece Türkiye’de değil tüm dünyada en yaşanabilir yerler arasına sokacağız. Gerçekleştireceğimiz projeler ile turizmden ekonomiye, eğitimden sağlığa, kültürel ve sportif anlamda gerek ilimizde gerekse ilçelerimizde büyük bir kalkınma ve gelişme kaydedeceğiz. Vatandaşlarımızın her daim yanında olarak sorunları tespit edip bir an önce çözülmesi için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.