Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

"KIZILAY İLE ORTAK PROJELER ÜRETECEĞİZ"

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan "Kızılay projelerimize ortak olsun, kardeşçe bu projeleri hayata geçirelim. Çünkü Kızılay ve Belediye toplum yararına çalışan hizmet kuruluşudur" dedi.


Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, ilçe başkanı Ersan Türkoğlu ve partililerle birlikte Türk Kızılayı Bolu Şubesi'ni ziyaret etti.

Kızılay'ın milli bir kurum olduğunu ifade eden Özcan "Hem Türkiye'de hem de yurtdışında önemli faaliyetleri olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki süreçte Kızılay'ın büyümesinden yanayız. Kızılay hem genel yönetim hem de yerel yönetimler tarafından desteklenmesi gerekiyor. Kızılay projelerimizde bizlere ortak olsun, kardeşçe bu projeleri hayata geçirelim. Çünkü Kızılay ve Belediye toplum yararına çalışan hizmet kuruluşudur" dedi.

"EVDE SAĞLIK HİZMETİNİ YAYGINLAŞTIRACAĞIZ"

Evde sağlık hizmetlerinin 10 yıl önce önerdikleri bir proje olduğunu ifade eden Özcan "Gezici kan aracı ile ilgili sabit iki nokta belirleyelim. Bunu istişare ederek karar verelim. Evde bakım hizmeti de 10 yıl önce bizim önerdiğimiz Alaaddin Bey'inde hayata geçirdiği bir proje. Bu hizmetin yaygınlaştırılması konusunda kararlıyız" şeklinde konuştu.

"AMACIMIZ BOLU'YU GÖZDE BİR ŞEHİR YAPMAK"

Özcan konuşmasını şu şekilde sürdürdü:  "Kubbede hoş bir seda bırakmak istiyoruz. Hep birlikte güzel bir Bolu inşa edeceğiz. Amacımız Bolu'yu Türkiye'nin ve dünyanın gözde şehirlerinden biri yapmak. Bunu da hep birlikte başaracağımızı düşünüyorum."