Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“BOLU’YU BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

“BOLU’YU BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, İzzet Baysal Caddesi esnafını ziyaret ederek yeni döneme ilişkin talep, beklenti ve varsa sorunlarını dinledi.


AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, esnaf ziyaretlerini İzzet Baysal Caddesi’nde, belediye meydanından sanayi ışıklarına kadar olan kısımdaki esnafları ziyaret ederek sürdürdü.

PARTİ KADROLARI TAM KADRO DESTEK VERDİ

Parti kadrolarının yoğun gösterdiği ziyaretlerde Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile beraber ziyarette bulunduğu esnaflarla sohbet ederek, yeni döneme ilişkin talep, beklenti ve varsa sorunlarını dinledi.

“ESNAFIYLA, İŞÇİSİYLE, MEMURUYLA, ÖĞRENCİSİYLE…”

Esnaflara sohbetinde Metin, Bolu Belediyesi’ni “katılımcı”, “yenilikçi” ve “daha şeffaf” bir yönetim anlayışı ile yöneteceklerini tekrarlayarak, “Bolu Belediyesi’ni esnafımızla, işçimizle, memurumuzla, öğrencimizle, iş dünyamızla kısacası Bolu’nun tüm kesimleri ile birlikte yöneteceğiz.” dedi.

“BOLU’NUN AK PARTİ’NİN NİMETLERİNDEN YARARLANMASI LAZIM”

Metin, Bolu’nun son 15 yılda önemli kazanımlar elde ettiğini de vurgulayarak “Bugüne kadar yapılan tüm yatırımlarda AK Parti’nin, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Bakanlarımızın büyük destekleri var. Yoksa Bolu Belediyesi’nin bütçesi yapılan yatırımları karşılamaz. Yeni dönemde arzu ediyoruz ki Bolu’muz, AK Parti iktidarın nimetlerinden yararlanmaya devam etsin. Bizler de buna vesile olmaya çalışalım.” diye konuştu.