Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“VATANDAŞLARIN ÇAMUR İÇİNDE YÜRÜMESİNE GÖNLÜM RAZI DEĞİL”

“VATANDAŞLARIN ÇAMUR İÇİNDE YÜRÜMESİNE GÖNLÜM RAZI DEĞİL”
CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, vatandaşların çamur içerisinde yürümelerine gönüllerinin razı olmadığını belirterek, “2019 yılındayız ama hala alt yapı ile ilgili problemlerimiz var. Vatandaşların çamur içinde yürümesine gönlüm razı değil” dedi.


31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Tanju Özcan, partililerle birlikte mahalle mahalle dolaşmaya devam ediyor. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Özcan, Sağlık, Kültür ve Sarıcalar Mahallelerindeki sıkıntıları tespit ederek, seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bolu’daki birçok mahallenin alt yapı konusunda problemli olduğunu dile getiren Özcan, “Şu anda Sarıcalar mahallesi ile Kültür mahallesi arasındaki bir bölgedeyiz. Hiçbir yerde doğru düzgün yapı yok. Hatta yol bile yok. Bolu'nun birçok köyü daha iyi durumda. Bu bölge mahalle ama alt yapı konusunda ne kadar yetersiz olduğunu herkes görüyor” dedi.

Özcan, açıklamalarını şe şekilde sürdürdü: “Vatandaşlarımızın çamur içinde yürümelerine gönlüm razı gelmiyor. 10 yıl önce bu bölgelerdeki sorunları tespit etmeye geldiğimizde de aynı vaziyetteydi. Defalarca ikaz ettik ama iyileştirme çalışması yapılmadı.  Yıl olmuş 2019 hala alt yapıyla ilgili yolu olmayan mahallelerle ilgili sorunları tartışmaya devam ediyoruz.”