Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ORHAN KAYNAK BOLUSPOR’DA

ORHAN KAYNAK BOLUSPOR’DA
Boluspor, teknik direktör Orhan Kaynak ile sezon sonuna kadar anlaştı.


Kulüp binasında düzenlenen imza törenine Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, teknik direktör Orhan Kaynak, yöneticiler ve basın mensupları katıldı.

İmza töreninde konuşan Başkan Çarıkcı, “Bir hafta önce Sait Hocamız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Daha sonra Cüneyt Hocamız ve ekibi ile hem Galatasaray maçına hem de Tetiş Yapı Elazığspor maçına çıktık. Öncelikle bu hocalarımıza teşekkür ediyorum. En iyi şekilde bizi temsil ettiler. Dünde Orhan Hocamız ile görüştük. Sezon sonuna kadar bir anlaşma yaptık. Orhan Hocamız daha önce Süper Lig’de Rıza Çalımbay Hocamız ile görev yaptı. Tetiş Yapı Elazığspor’da şartlar kötü olmasına rağmen bana göre büyük bir başarı gösterdi. Kendisine inanıyoruz, güveniyoruz. Hocamızın kadrosunda beş yardımcısı var. Kaleci antrenörümüz ise Abdullah Gerz Hocamız olacak. İnşallah Ümraniyespor maçı ile beraber galibiyet serisine başlamak istiyoruz. Orhan Hocamız Boluspor’a hayırlı, uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

“Umarım Süper Lige çıkma hedefini hep beraber gerçekleştiririz”

Teknik Direktör Orhan Kaynak ise “Tetiş Yapı Elazığspor’da ilk yedi aylık süreçten sonra, Başkanımız Necip Çarıkcı ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte son dört aylık süreç için anlaşmaya vardık. Umarım Süper Lige çıkma hedefini hep beraber gerçekleştiririz. Bu tek başına olmuyor tabi ki. Hem bizler, hem oyuncular, hem de taraftarların katkılarıyla olacaktır. Birlikteliğe önem veren bir ekibiz. Bunu da futbolcu arkadaşlarımıza hissettirerek sezon sonunda mutlu sonu görmek istiyoruz. Bu manada hem Başkanımıza, hem de Yönetim Kurulumuza bize güvendikleri için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın yardımcılığını Abdullah Gerz (Kaleci Ant.), Gökhan Kaynak, Erkan Avseren Gökay Kavalcı, Mertcan Ebubekir Cımbılmaz yapacak.