Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLUSPOR’DAN İSMAİL HAKTAN AÇIKLAMASI

BOLUSPOR’DAN İSMAİL HAKTAN AÇIKLAMASI
  Geçtiğimiz hatta sözleşmesi feshedilen İsmail Haktan Odabaşı’nın sosyal medyada özür mesajı olarak yaptığı paylaşım neticesinde, Boluspor tarafından affedileceğinin konuşulması üzerine Boluspor’dan açıklama yapıldı. Açıklamada; “Futbolcunun Boluspor formasını bir daha giymesi söz konusu dahi olamaz.” denildi.

İsmail Haktan Odabaşı’nın Boluspor’dan ayrıldıktan sonra sosyal medya üzerinden veda etmesiyle, Boluspor’a döneceğinin konuşulması üzerine Boluspor Yönetim Kurulu tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada; “Sosyal Medyada Futbolcu İsmail Haktan Odabaşı’nın özür mesajı olarak yaptığı paylaşım neticesinde bir kısım basın mensupları tarafından anılan oyuncunun kulübümüz tarafından da affedileceğine ilişkin algı oluşmasına neden olunmuştur.

Ziraat Türkiye Kupasında Kulübümüz ile Galatasaray Kulübü arasında oynanan maçta İsmail Haktan Odabaşı’nın bilinçli olarak tribüne, taraftarlara karşı yaptığı, futbol ve futbolcu ahlakına yakışmayan hareketlerin Kulübümüz tarafından affedilmesi mümkün değildir.

Boluspor Yönetim Kurulu olarak, Boluspor Kulübünün şanlı tarihine yakışmayan, her zaman kulübümüzün arkasında itici güç olan bırakın tribünü taraftarlarımızdan sadece bir kişiye dahi yapılsa bile ahlak ve iyi niyete aykırı olarak yapılan bu hareketlere cevaz verilmesi, hareketi yapanların tarafımızca affedilmesi mümkün değildir.

İsmail Haktan Odabaşı Maç günü itibari ile eşyalarını toplayıp Kulübümüzden ayrılmıştır. Anılan Futbolcunun daha önce de belirttiğimiz gibi Boluspor formasını bir daha giymesi söz konusu dahi olamaz.” ifadelerine yer verildi.