Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“YUKARI ÇARŞININ CAZİBESİ ARTACAK”

“YUKARI ÇARŞININ CAZİBESİ ARTACAK”
CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, yukarı çarşıyı ışıklandırarak çok daha canlı bir yer haline getireceklerini, yapacakları düzenlemeler ile yukarı çarşının cazibesinin artarak esnafa yansıyacağını belirtti.


Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju, ilçe başkanı Ersan Türkoğlu ve partililerle birlikte yukarı çarşı esnafını ziyaret etti.

Faaliyet gösteren tüm iş yerlerini dolaşan Özcan, esnafın sorunlarını dinledi. Yukarı çarşıyı ışıklandırarak çok daha canlı bir yer haline getireceklerini söyleyen Özcan, yapacakları düzenlemeler ile yukarı çarşının cazibesinin artarak esnafa yansıyacağını belirtti.

“YUKARI ÇARŞI ESNAFINDAN ÜCRET TALEP ETMEYECEĞİZ”

Mevcut belediyenin yukarı çarşı esnafından talep ettiği ücretlerin alınmayacağını vurgulayan Özcan, “Belediye meclisinin aldığı karar kentsel dönüşüm projesi kapsamında bir işlem değil. Bu kararın yasal altyapısı oluşmadığından dolayı belediyenin sizlerden ücret talep etme hakkı yok. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimde eğer ben başkan olursam sizlerden hiçbir ücret talep etmeyeceğim” dedi.