Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Bolu'yu hak ettiği noktaya taşıyan bir başkan olacağını söyleyerek, "Ülkedeki ekonomik krize çare buluruz iddiasında değiliz ama belediyenin esnafa yüklediği ağır yükleri azaltacağız" dedi.


"ESNAFIMIZIN YÜKÜNÜ AZALTACAĞIZ"

Seçim çalışmalarını sürdüren Tanju Özcan, İl Başkanı Kazım Karsu, İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililerle birlikte Postane Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. İşyerlerine giderek esnafların sıkıntılarını dinleyen Özcan, vatandaşların taleplerini not aldı.  

“BİZ YEREL YÖNETİME TALİBİZ”

Esnafın üzerinde bulunan yükleri azaltacaklarını belirten Özcan, "Esnafımızın bizlere en çok sorduğu soru 'bu piyasanın hali ne olacak?' oluyor. Biz yerel yönetime talibiz, ülkedeki ekonomik krize çare buluruz iddiasında değiliz ama belediyenin esnafa yüklediği çok önemli yükler, vergiler var. En azından onları bir nebze azaltıp indirerek, su fiyatları, emlak ve tabela vergilerini düşürebilirsek esnafımızın üzerinden ciddi bir yükü almış oluruz. Esnafını üzen bir belediye başkanı olmayacağım, esnafın 'Allah razı olsun belediyemizden' dediği bir belediye oluşturmayı hayal ediyoruz. Allah'ta bunu nasip edecek gibi görünüyor" dedi.