Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“ŞEHİR İÇİ ULAŞIM VE OTOPARK PROBLEMİNİ KÖKTEN ÇÖZECEĞİZ”

“ŞEHİR İÇİ ULAŞIM VE OTOPARK PROBLEMİNİ KÖKTEN ÇÖZECEĞİZ”
Bolu'nun ulaşım master planını yeniden revize edeceklerini açıklayan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, “Buna ilişkin şehir plancılarımız çalışıyorlar.” dedi. Metin, otopark problemine ilişkin de “Büyük problem haline gelmiş otopark problemini de projelerimizle kökten çözeceğiz” diye konuştu.


AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Gölyüzü Mahallesi’nde ulaşım konusuna değindi.

Şubat ayının ilk haftasında açıklayacakları projelerini esnaf ve vatandaşlardan gelen taleplere göre şekillendirdiklerini belirten AK Parti Başkan Adayı Metin, Bolu şehir içi ulaşım ve otopark konusunda ise bir takım şikâyetler aldıklarını bildirdi.

Bu kapsamda çalışma başlattıklarını söyleyen Metin, “Nasip olursa önümüzdeki dönemde kalıcı olarak hem Bolu'nun ulaşım master planını revize edeceğiz. Buna ilişkin şehir plancılarımız çalışıyorlar. İnşallah bunu yakın zamanda açıklayacağız” dedi. Otopark problemine ilişkin de konuşan Metin, “Bolu'da büyük problem haline gelmiş otopark problemini projelerimizle kökten çözeceğiz inşallah.” diye konuştu.

“PROJELERİMİZİ TALEPLERE GÖRE ŞEKİLLENDİRECEĞİZ”

Metin, açıklamasın devamında, Bolu halkına çağrıda bulunarak “Ben buradan bütün vatandaşlarıma sesleniyorum. Kendilerinin ulaşımla alakalı, otopark probleminin çözümüyle alakalı, önerileri, düşünceleri varsa bizlere iletsinler. Çünkü biz yeni dönemde de vatandaşlarımızın taleplerine göre şekillendireceğiz bütün projelerimizi. İnşallah ulaşımla alakalı, otoparkla alakalı da projelerimizi yine vatandaşımızın beklentilerine ve taleplerine uygun bir şekilde düzenleyeceğiz. Ben buradan bütün hemşehrilerime tekrar sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar.” ifadelerini kullandı.