Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“ORGANİK PAZAR KURACAĞIZ”

“ORGANİK PAZAR KURACAĞIZ”
CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Paşaköy Mahallesine organik Pazar kuracaklarını açıklayarak, “Türkiye genelinde ünlü yöresel ürünlerimiz var fakat Bolu'ya gelen insanlar bunları nereden alacaklarını bilmiyorlar. Bu nedenle Paşaköy Mahallesine organik pazar kuracağız” dedi.


Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Sandallar Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililerle birlikte Sandallar Mahallesi'ne giden Özcan, vatandaşların sorunlarını dinledi.

"BOLU TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL ŞEHİRLERİNDEN BİRİ OLACAK"

Milletvekilliği döneminden daha çok çalışarak Bolu'yu Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri haline getirmeyi amaçladıklarını söyleyen Özcan, "Belediye Başkanlığında milletvekilliğinden daha çok çalışacağım. Sabah namazıyla çalışmalara başlıyorum, geç saatlere kadar çalışmaya devam ediyorum. Boş kaldığımız zamanlarda da telefonla bizi arayanlara geri dönüş yapıyorum. İnşallah o kadar çok çalışacağız ki, Bolu'yu Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri yapacağız. Amacımız vatandaşımızın iyi ki Bolu'da yaşıyoruz demesini sağlamak" dedi.

"ORGANİK PAZAR YAPACAĞIZ"

Paşaköy'de organik pazar kuracaklarını ifade eden Özcan "Paşaköy'de Hilton otelin alt kısmında belediyeye ait 6.5 dönümlük bir arazisi var. Oraya organik ürün pazarı yapacağız. Türkiye genelinde ünlü yöresel ürünlerimiz var fakat Bolu'ya gelen insanlar bunları nereden alacaklarını bilmiyorlar. Organik pazarı buraya yapmamızın sebebi hem Tem otoyoluna hem de D-100'e yakın olması. Ürettiğiniz ürünlerden para kazanacaksınız ve bu bölgeye çok büyük katkısı olacak" şeklinde konuştu.

"YENİ OTOBÜS HATLARI OLUŞTURACAĞIZ"

Bazı bölgelerde vatandaşların şikayeti üzerine otobüs hatlarında yenilemeler yapacaklarını belirten Özcan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Otobüs hatlarını yeniden ele alacağız. Bazı hatlarla ilgili yeni uygulamalar yapacağız bazı bölgelere de yeni hatlar oluşturacağız."