Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“MARTIN SONU BAHAR, ADIM ADIM, BİZ GELİYORUZ”

“MARTIN SONU BAHAR, ADIM ADIM, BİZ GELİYORUZ”
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu İl Kadın Kolları, 31 Mart’ta yapılacak seçimler için çalışmalarını sahada kar kış dinlemeden sürdürüyor.


31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu İl Teşkilatı çalışmalarını aralıksız sürdürürken Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan’ın çalışmalarına ek olarak İl Kadın Kolları da sahada soğuk kış şartlarında ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Bolu’nun her seçimde sahaya ilk çıkan ve büyük bir özveriyle vatandaşla kucaklaşan Kadın Kolları, 31 Mart seçimleri çalışmalarına özellikle Sağlık Mahallesinde devam ediyor. Gerçekleştirdikleri çalışmalar ile alakalı açıklamalarda bulunan CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, “CHP İl Kadın Kolları olarak her seçimde olduğu gibi yerel seçimlerde de sahadaki çalışmalarımızın startını verdik. Yaptığımız ev ziyaretleri, gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile ilimizde kadınlarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın sorunlarını tespit ediyoruz. Belediye Başkan Adayımız Sayın Tanju Özcan’ın çalışmalarını CHP kadınları olarak biz de bu şekilde destekliyoruz. Dört bir koldan hedefe odaklandık ve adım adım yürüyoruz” dedi.

“HALKLA BİRLİKTE YÖNETİME GELECEĞİZ”

Çalışmalarını Sağlık Mahallesi’nde yoğunlaştıran İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, “Sağlık Mahallemiz ilimizin merkezinde olmasına rağmen merkeze uzak kalmış ve geliştirilmeyen bir yer. CHP Kadın Kolları olarak çalışmalarımızı burada daha özenle gerçekleştiriyoruz. Kadınlarımıza kulak veriyoruz, halkımıza kulak veriyoruz. Sorunlarını dikkatlice dinleyerek not alıyoruz. Umuyoruz ki 31 Mart akşamı sandıktan güçlü bir şekilde çıkarak vatandaşlarımızın bu sorunlarını bir bir çözüme kavuşturacağız. Halkın içinden, halkla birlikte yönetime geleceğiz” ifadelerini kullandı.

“TEK TEK NOT EDİYORUZ”

Çocuklar için yeterli oyun alanlarının olmadığına dikkat çeken Zuhal Toker Işın ayrıca şunları söyledi: “Çalışma yaptığımız sokaklarda mahallede yapılan yeşil alan, oyun alanı yetersiz olduğu söyleniyor. Bunları tek tek not ediyoruz. Çocuklarımızın oyun alanlarını artırmak, vatandaşlarımızın gün içerisinde vakit geçirebileceği sosyal ve yeşil alanları daha da yaymak için gerekli projeleri uygulamaya sokacağız. Yapılacak çeşitli etkinlikler ile halkımızla bir araya geleceğiz, halkımızın sosyal ortamlarda kaynaşmasını sağlayacağız. Sadece Sağlık Mahallesi’nde değil ilimizin her mahallesinde kadınlarımız ile birlikte özveriyle çalışmalarımızı sürdürerek, önce sorunları tespit edip sonra çözüm yolları üreterek ilerlemeye devam edeceğiz.”

“MARTIN SONU BAHAR, ADIM ADIM, BİZ GELİYORUZ”

Seçim çalışmalarını Başkan Adayı Tanju Özcan’dan ayrı ama onunla koordineli bir şekilde yürüttüklerinin altını çizen CHP İl Kadın Kolları Başkanı, “CHP kadınları olarak kar, kış demeden seçim çalışmalarımızı sahada gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız esnasında vatandaşımızla kucaklaşıyoruz, onlarla yakından ilgileniyor ve taleplerini dinliyoruz. Vatandaşımızın taleplerini ve yaşadıkları sorunları not ediyor ve parti teşkilatımız başta olmak üzere Belediye Başkan Adayımız Tanju Özcan’la paylaşıyoruz. Sayın Özcan, kadınların yönetime katılmasını önemseyen biri. Bu doğrultuda başta kadınlarımız ile ilgili olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan gelen talepler ve sorunların çözümüne ilişkin projeler gerçekleştireceğini bizlere belirtiyor. Ona güveniyor ve inanıyoruz. Martın sonu bahar, adım adım, biz geliyoruz” diye konuştu.