Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

HIGHWAY’DE SÖMESTR FESTİVALİ!

HIGHWAY’DE SÖMESTR FESTİVALİ!
Moda, eğlence ve lezzeti Türkiye’nin en önemli noktasında bulunarak misafirlerine sunan Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sömestr tatili boyunca da ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.

Çocukların heyecanla beklediği sömestr tatilini aynı heyecanla karşılamaya hazırlanan Highway Outlet, tatil boyunca birbirinden eğlenceli ve eğlencesi hiç bitmeyen etkinliklere ev sahipliği yapacak. 18 Ocak Cuma günü ‘’Karneni Getir, Sinema Biletini Götür’’ kampanyasıyla Highway Danışma noktasına karnesini getiren herkes anında sinema biletinin sahibi olabilecek. 19-20-21 Ocak tarihlerinde şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran sevimli çizgi film karakteri KUKULİ ve Arkadaşları, Türkiye’de ilk kez lisanslı müthiş bir gösteriyle 3 gün boyunca Highway Outlet’te olacak. 25-26-27 Ocak’ta çocukların doğa ile iç içe bir gün geçireceği ‘’Neşeli Doğa Akademisi’’ etkinliği, 2-3 Şubat tarihlerinde ise gerçekleşecek ‘’Bubble World’’ etkinliğiyle çocuklar köpük balon yaparak kendi yaptıkları köpüklerin büyüsüne kapılacaklar.

Sömestr dönemi boyunca düzenlenecek tüm bu etkinlikler ücretsiz olup, tüm çocukları keyifli bir yarıyıl tatili geçirmeleri için, anne babaları ise bu keyfe ortak olmaları için Highway Outlet’e bekliyoruz. 





Etiketler: highway karne talili