Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AK PARTİ ADAYI FATİH METİN STK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK PARTİ ADAYI FATİH METİN STK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Makine Mühendisleri Odası ile İnşaat Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti. Metin, İnşaat Mühendisleri Odası ve Makine Mühendisleri Odası’na işbirliği çağrısı yaptı.


İnşaat Mühendisleri Odası üyelerine “katılımcı bir yönetim anlayışı” ile hareket edeceğini söyleyen Metin, “Gelin Belediyenin imara, şehre bakışı ve uygulamalara inşaat mühendisleri ile ortak noktada buluşup, ilkeler belirleyelim ve bu ilkeler doğrultusunda hareket edelim”dedi. Metin ayrıca, Makine Mühendisleri Odası üyeleri için ise “İnşallah yeni dönemde Bolu Belediyesi olarak mesleki tecrübenizden yararlanacağız.” diye konuştu.

 “YENİLİKÇİ VE KATILIMCI YÖNETİM ANLAYIŞI”

İnşaat Mühendisleri Odası’nda konuşan AK Parti adayı Fatih Metin, 31 Martta seçimi kazanması halinde çok daha yenilikçi, katılımcı ve çok daha şeffaf, denetlenebilir ve hesap verebilir yapı oluşturacağını söyledi.

BOLU İÇİN İŞ BİRLİĞİ ÇAĞRISI YAPTI

İnşaat Mühendisleri Odası’nın en büyük paydaşlardan biri olacağını belirten Metin, “Çünkü şehrimizi dizayn ederken, şehrin güzelleşmesi, sosyoekonomik anlamda daha ilerlemesi için inşaat sektörü önemli. O nedenle şehrimizi dizaynı noktasında sizlerin katılımınızı çok önemli buluyorum. Yeni dönemde şehrimizin geleceğine dair plan programları birlikte yapmayı arzu ediyorum.” diye konuştu.

AK Parti adayı Metin ayrıca, İnşaat Mühendisleri Odası üyelerine işbirliği çağrısı yaparak, “Gelin Belediyenin imara, şehre bakışı ve uygulamalara inşaat mühendisleri ile ortak noktada buluşup, ilkeler belirleyelim ve bu ilkeler doğrultusunda hareket edelim.” diye konuştu.

“BU İŞİN İÇERİSİNDE OLURSAK MUTLULUK DUYARIZ”

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Nazmi Uçar da Fatih Metin’in yaklaşımından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek  “Bizim isteklerimizi siz söylediniz. Biz gelmeden önce arkadaşlarımızla bu konuları konuşmuştuk. Biz de Mimarlar ve Mühendisler Odası olarak bu işin içerisinde olursak mutluluk duyarız. Belediye ve mühendislik bir bütündür.” dedi.

“MESLEKİ TECRÜBENİZDEN YARARLANACAĞIZ”

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Makine Mühendisleri Odası’nda da konuştu.

Oda başkanı Osman Murat Ataman’ın ardından mühendislere hitap eden Metin, mühendislerin, teknik becerisi, kapasitesi ve potansiyeli olan kişiler olduğunu söyledi.  Bu tecrübelerden belediyenin de maksimum yararlanması gerektiğini anlatan Metin, “İnşallah yeni dönemde Bolu Belediyesi olarak mesleki tecrübenizden yararlanacağız.” diye konuştu.