Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLUSPOR’A YENİ KURUMSAL KİMLİK

BOLUSPOR’A YENİ KURUMSAL KİMLİK
Boluspor Kulübünün Karaçayır Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda, yeni kurumsal kimlik ve BSTORE mağazasında yeni satışa çıkan ürünlerin tanıtımını gerçekleştirildi.


Boluspor, yeni kurumsal kimlik ve satışa çıkan yeni ürünlerini tanıtmak amacıyla bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda, Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ve LoveMark şirketinin Ceo’su Nasuhi Öztürk, Boluspor’un yeni kurumsal kimliği hakkında bilgiler verdi.

Başkan Necip Çarıkcı “Yaklaşık 3 ay önce Boluspor’un kurumsal kimliği ile ilgili bir çalışma yapılmasını istemiştik. Nasuhi Bey’de Boluspor’un kurumsal kimliği ile ilgili bir çalışma yaptı. 4 aylık bir çalışma oldu. Aynı zamanda BSTORE mağazamız içinde yeni ürünler geldi. Bu konuda Başkan Yardımcımız Oktay Ercan Bey ve ekibi sağ olsunlar desteğini verdiler.” İfadelerini kullandı.

Nasuhi Öztürk ise Kurumsal kimliğin futbol takımları için en önemli konu olduğunun belirterek “Boluspor ile bizim bir gönül bağımız var. Oktay Bey’den dolayı. Ben Oktay Bey’in bu konularla ilgili Danışmanıyım ve Genel Müdürüyüm. Kurumsal Kimlik tüm dünyada önemli bir konu. Tüm takımların en önemsediği konudur belki. Amblem’in nasıl kullanılacağı, kartvizit, zarf, totemine kadar aklınıza gelebilecek her detayına kadar bir çalışma yaptık. “ şeklinde konuştu.

Toplantıda son olarak, Boluspor’un BSTORE da satışa çıkan yeni ürünleri tanıtıldı.