Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BAŞKAN UZUNOĞLU, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN UZUNOĞLU, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
İlimiz Dörtdivan ilçesindeki 8 mahalle muhtarı Dörtdivan Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, 8 mahallenin Muhtarları ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Dörtdivan Belediyesi tarafından sık sık organize edilen Muhtarlar Toplantısı Dörtdivan Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda her mahallenin sorunlarını dikkatle dinleyen Belediye Başkanı Uzunoğlu yaptığı konuşmada her mahalledeki soruna özenle ve titizlikle çözüm üretmeye çalıştıklarını dile getirdi. Başkan Uzunoğlu ayrıca muhtarlara Dörtdivan Belediyesi tarafından 2018 yılında yapılmış olan ve devam etmekte olan projeler hakkında bilgi verirken 2019 yılında yapılacak olan yeni projeler ve çalışmalar hakkında da açıklamalarda bulundu. Muhtarların mahalleler ve köylerle ile ilgili sorunlarını dinleyen Başkan Uzunoğlu, sorunların en kısa zamanda çözüme ulaşması için çalışma başlatacaklarını söyledi. Dörtdivanlı muhtarlar, yapılan toplantıların verimli geçtiğini, yaşanan sorunların düzenlenen istişare toplantılarında görüşülmesinin çözüm için büyük katkı sağladığını ifade ettiler.