Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI’NDAN VALİ ÜMİT’E ZİYARET

BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI’NDAN VALİ ÜMİT’E ZİYARET
Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bolu Valisi Ahmet Ümit’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarete Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram, Yönetim kurulu Üyeleri Ahmet Yamaner, Ahmet Özmen, Nahit Abak, Hüseyin Tekin, Elvin Akdağ ile Vakıf Genel Sekreteri Öznur Akkaya katıldı.

Ziyarette Vakıf Başkanı Şerafettin Erbayram, Vali Ümit’e görev süresinin Bolu'ya güzel hizmetlerin yapıldığı, başarılı bir dönem olmasını temennisinde bulundu ve vakıf çalışmaları ve yapmayı düşündükleri projeler hakkında bilgiler verdi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, ziyaretlerinden dolayı Bolu Bağışçılar Vakfı'na teşekkür ederek, Bolu'yu daha güzel yerlere taşımak için çalışacaklarını ifade etti.

Hayırsever işadamlarını ağırlamaktan memnun olduğunu dile getiren Vali, “İnsanların varlığını, zenginliğini başka insanlarla paylaşması çok güzel bir duygu. Projelerinizi dinledim ve bu güzel projeler için Valiliğimiz ve Valiliğimize bağlı kurumlarımız olarak katkıya hazırız, sizlerle birlikteyiz. Kubbede hoş bir seda bırakmak herkesin amacı olmalı. Sizlere projelerinizde başarılar diliyorum” dedi.