Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

FATİH METİN, BOLU BELEDİYESİ’NDE

FATİH METİN, BOLU BELEDİYESİ’NDE
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Bolu Belediyesi çalışanlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak belediyenin iç birim çalışanlarını ziyaret eden AK Parti adayı Fatih Metin, “İşçisinden memuruna tüm personelle el ele verecek ve Bolu’muzu geleceğe hep birlikte taşıyacağız” dedi.


AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, seçimi kazanması halinde 5 yıl birlikte görev yapacağı belediye çalışanlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Destek Hizmetleri, Park ve Bahçeleri Müdürlüğü gibi dış birimleri ziyaret eden AK Parti adayı Fatih Metin, personele yönelik ziyaretlerine Bolu Belediyesi’nin iç birimleri ile devam etti.

Bolu Belediyesi ziyaretinde AK Parti Bolu Milletvekili Fatih Metin, kendisine eşlik eden Milletvekili Arzu Aydın, İl Başkanı Nurettin Doğanay ve beraberindeki kalabalık partili grupla beraber tüm müdürlükleri ve bağlı birimleri tek tek dolaştı.

Ziyaretlerde personellerden herhangi bir isteklerinin olup olmadığını soran Fatih Metin, 14 yıldır AK Parti ile yönetilen Bolu Belediyesi’nin şehirde önemli işlere imza attığına vurgu yaptı ve belediye çalışanlarını da yapılan hizmetlere ve elde edilen kazanımlara verdikleri katkılardan dolayı kutladı.

Metin ayrıca, seçim dönemlerinde ‘çamur at izi kalsın’ mantığıyla hareket edenlerin olduğuna da dikkat çekerek, “Tüm belediye çalışanlarımız gönüllerini ferah tutsun. 31 Martta kıymetli halkımızın teveccühleri Bolu Belediye Başkanı olduğum andan itibaren işçisinden memuruna tüm personelle el ele verecek ve Bolu’muzu geleceğe hep birlikte taşıyacağız” dedi.