Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“SURİYELİLERİN DEĞİL BOLULULARIN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM’’

 “SURİYELİLERİN DEĞİL BOLULULARIN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM’’
Cumhuriyet Halk Partisi Bolu örgütü yoğun geçen seçim temposu içerisinde Ak Piliç yem fabrikası ve kesimhane çalışanlarını ziyaret etti. Fabrika işçilerine hitaben yaptığı konuşmada 31 Mart’ta seçilmesi halinde Bolu Belediyesi sorun çözen bir belediye olacağının sözünü veren Tanju Özcan, şehri yönetmeye talip olduğunun altını çizdi.


CHP il, Merkez ilçe, kadın ve gençlik kolları yöneticileri,20 yıldır Bolu’da hizmet veren tavukçuluk sektörünün üretim merkezi olan Ak Piliç’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete ev sahipliği yapan Ak Piliç Fabrika Müdürü Mustafa Fahrettin Aksoy duyduğu memnuniyeti dile getirirken, başkan adayı Tanju Özcan fabrika çalışanlarına hitaben bir konuşma gerçekleştirdi.

Özcan CHP belediyeciliğinin nasıl işlediğini, sağlanacak avantajları ve hizmet kalitesinin hangi seviyelerde olacağını emekçilere aktarırken hizmetlerin ucuzlayacağının sözünü verdi. Bolu Belediyesi sorun yaratan değil sorun çözen bir belediye olacaktır diyen Özcan ‘’Suriyelilerin değil Boluluların Belediye başkanı olacağım size söz veriyorum’ ’ifadelerini kullandı. Fabrika çalışanlarının sorularını tek tek dinleyen Tanju Özcan soruları açık bir dille cevaplamayı da ihmal etmedi.

Konuşmaların ardından Tanju Özcan ve beraberindekiler fabrika emekçileri ile birlikte öğle yemeği yedi.

Ak Piliç ziyaretinin ardından örgüt üyeleri Ford Görür otomotiv yönetici ve personeli ile bir araya geldi. Ziyarette ev sahipliğini şirket sahibi Enes Görür gerçekleştirdi.