Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“PLANLI PROGRAMLI ÇALIŞIP HEDEFE DOĞRU YÜRÜYORUZ’’

“PLANLI PROGRAMLI ÇALIŞIP HEDEFE DOĞRU YÜRÜYORUZ’’
Seçim kampanyasını çok sıkı tutan CHP Bolu örgütü dur durak bilmeden her gün kurum ve STK gezilerine devam ediyor. İlk olarak Bolu Vergi Dairesi çalışanları ile bir araya gelen Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan ve partililer ardından Bolu il özel idaresine ziyarette bulundu.


31 Mart seçimleri için gece gündüz saha çalışmalarını sürdüren CHP Bolu örgütü seçimden galip çıkmakta kararlı. Seçim startı verildiği günden bu yana aralıksız çalışan örgütün gençlik kolları üyeleri başkan adaylarını bir an olsun yalınız bırakmıyor. Gençlerin gücünü de arkasına alan CHP rotasını Bolu Vergi Dairesine çevirdi ve çalışanlarını ziyaret etti. Daire müdürü Mehmet Ozan ve Defterdar Zekai Dede Tanju Özcan’a hayırlı olsun dileklerini iletirken Özcan ise yerel seçimlerde kendilerinden destek istedi.

PLANLI PROGRAMLI ÇALIŞIP HEDEFE DOĞRU YÜRÜYORUZ

Kurum ziyaretlerine Bolu İl Özel İdaresi ile devam eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kazım Karsu, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın, Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan ve beraberindeki örgüt üyeleri kurum çalışanları ile bir araya geldi. Başkan Yaşar Yüceer’in kapıda karşıladığı Özcan ve beraberindekiler tüm birimlerin kapısını çalıp personelin yeni yıllarını kutladı yerel seçimlerde oylarına talip oldu. Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Başkan Adayı Özcan ‘’Önümüzdeki süreç için planlı programlı çalışıp hedefe doğru yürüyoruz” ifadelerini kullandı.