Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖZCAN’DAN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA MESAJ

ÖZCAN’DAN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA MESAJ
Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, geçtiğimiz günlerde belediye çalışanlarına yaptığı ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özcan; “Çalışanlara, arkadaşlar hepiniz rahat olun ben kimsenin ekmeği ile bu güne kadar oynamadım, kimsenin ekmeği ile de oynamayacağım” dedi.

Haber: ASLI AKIŞ

31 Mart Yerel Seçim kapsamında çalışmalarını sürdüren Tanju Özcan,  beraberinde CHP İl Başkanı Kazım Karsu ve partililer ile birlikte seçim çalışmalarına devam ediyor.

“31 MART’TAN SONRA BERABER ÇALIŞACAĞIZ”

Seçim çalışmalarına ilk olarak belediyeden başladığını ifade eden Özcan ; “İlk ziyaretimizi belediyeye yaptık. Belediye çalışanlarımızla buluştuk. Çünkü onlar Allah nasip ederse 31 Mart’tan sonra bizim mesai arkadaşlarımız olacak. Bazıları aslı astarı olamayan dedikodular çıkartıyor. Çalışanlara, arkadaşlar hepiniz rahat olun ben kimsenin ekmeği ile bu güne kadar oynamadım, kimsenin ekmeği ile de oynamayacağım. Huzurla, mutlu ve daha verimli bir şekilde 31 Mart’tan sonra çalışacağız merak etmeyin mesajını da vermiş oldum” diye konuştu.

“BOLU MUTLU İNSANLARIN YAŞADIĞI YER OLACAK”

Muhtarlar ile yaptığı görüşme sonrasında yerel seçim ile genel seçimin farklı olduğuna dikkat çeken Tanju Özcan; “Muhtarlar derneği ziyaretimiz de, vatandaşımız genel seçim ile yerel seçim arasındaki farkı biliyor. Genel seçimde partiler yarışıyor yerel seçimlerde adaylar yarışıyor. Biz de bunun farkındayız vatandaşımız da farkında. Yerel seçimde biz oyumuzu kullanırken siyasal görüşümüze göre değil, mevcut belediye başkanlarına, kadrolarına ve projelerine bakarak oyumuzu kullanıyoruz, değerlendirmemizi buna göre yapıyoruz vurgusu yaptı muhtarlarımız. 

Bolunun genel sorunları konuştuk. Her şey çok güzel gidiyor. İnşallah 31 Mart’ta güzel şeyler olacak. Güzel bir Bolu’da yaşayacağız hep birlikte. Bolu mutlu insanların yaşadığı yer olacak” ifadeleri kullandı.