Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Özel İlgimden Bilgievine Ziyaret

Özel İlgimden Bilgievine Ziyaret
Eğitim- Öğretime büyük katkı sağlayan Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi’ni Özel İlgim Merkezi Müdürü Seyit Ali Derici ve öğretmenleri ziyaret etti.

Ramazan Dede Bilgievi çocuklara eğitim ve öğretim açısından büyük katkı sağlıyor. Eğitime yapılan yatırımın, geleceğe yapılan yatırım olduğu gerçeğinden hareket ettiklerine vurgu yapan Bilgievi Müdürü Baki Sungur ve Bilgievi öğretmenleri; Bu kapsamda çocuklarımıza, daha ferah ve daha huzurlu bir eğitim yuvası sunma adına çocuklarımızın ve eğitimcilerimizin yüzlerini güldürme gayretindeyiz ziyaretleri için Özel İlgim Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğretmenlerimize ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Engelli olmak ayıplanacak, yadırganacak, kınanacak veya utanılacak bir şey değil. İlçemizde bu anlamda büyük bir ihtiyacı gideren Özel İlgim Eğitim Merkezine teşekkür ederiz” dediler.

Özel İlgim Öğretmenleri; Ziyaret kapsamında tamamıyla yenilenen Kütüphaneyi, bilgisayar sınıfını, derslikleri gezerek bilgievi öğretmenleri tarafından detaylı bilgi aldılar.

Özel İlgim Müdürü Seyit Ali Derici’de yaptığı açıklamada “Hafta boyu İlçemizde ki eğitim kurumlarını ziyaret ettik. Bugünde Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Bizlere büyük katkı sağlayan, engellileri önemseyen ve değer veren bir Belediye Başkanına sahibiz. Bu anlamda Belediye Başkanı Mustafa Allar’a ve ekibine teşekkür ederim. Ziyaretimizde Bilgievi Müdürü Baki Sungur’a engelli çocuklarımızın topluma kazandırılmasında kurumumuzun aldığı ve üstlendiği etkin rolleri ilettik. Bilgi verdik. Birlikte ne tür projeler geliştirebiliriz istişare ettik. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.