Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÖZCAN ‘’31 MART’TAN SONRA HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ’’

ÖZCAN ‘’31 MART’TAN SONRA HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ’’
CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan beraberinde Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, Belediye Meclis, il ve ilçe örgüt üyeleri ile birlikte Bolu Belediyesi personelini ziyaret etti.


Birimleri tek tek gezip çalışanlarla sohbet eden Tanju Özcan ‘’Kimsenin ekmeğiyle oynamaya niyetimiz yok. Lütfen kimse tedirgin olmasın’’ şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan Cuma gününe Belediye personeli ile tanışarak başladı. İlk kamu ziyaretinde kendisini Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililer yalnız bırakmazken,Zabıta,Muhtarlık,Yazı işleri,İmar ve İcra müdürlükleri dahil olmak üzere tüm birimleri gezerek çalışanlara hitaben konuşmalar gerçekleştirdi.

Özcan konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

‘’31 Mart’tan sonra hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İlk olarak siz mesai arkadaşlarımı ziyaret etmek istedim. Başkan değişimlerinde ister istemez çalışan arkadaşlarımızda tedirginlik yaşanır. Şunu bilmenizi isterim ki ben bu güne kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam. Kimsenin ekmeğinde gözümüz yok. Aksine çalışanlar açısından çok daha güzel günler sizleri bekliyor. Hayır dualarınıza talibim’’