Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

FATİH METİN MECLİS ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

FATİH METİN MECLİS ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin ve Meclis Üyesi Aday Adayları akşam yemeğinde bir ara geldi. Metin, gecede meclis üyelerine önemli mesajlar verdi.


AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, belediye meclisi üyeliği başvurusu yapan aday adayları ile düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Chef 14 Pasta Cafe Restoran’da gerçekleşen programa meclis üyeliği başvurusu yapan aday adaylarının yanı sıra İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Zafer Turan ve partililer katıldı.

Ortaya çıkan birlik beraberlikle adeta gövde gösterisine dönüşen gecede AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, birer konuşma yaptı.

 “MECLİS ÜYELİĞİ BAŞVURULARINDA REKOR KIRDIK”

Yapılan Belediye meclis üyeliği başvuruları ile AK Parti tarihinde bir ilke imza atıldığını kaydeden İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Bu seçimlerde bir ilki yaşıyoruz.  AK Parti kurulduğu günden bugüne ilk defa 18 yıldır belediye meclis üyeliği başvurularında bir rekor kırdık. Yani asil üyelerimiz de yedek üyelerimiz de hazır” dedi. Doğanay, büyük bir yolculuğa çıktıklarını ifade ederek, “Eğer geçen 18 yıla rağmen hala büyük bir teveccüh varsa bu AK Parti’nin gücünü, AK Parti’ye olan inancı gösterir. Allah hepinizden razı olsun” diye konuştu.

“O ŞOVLAR SONA ERECEK”

İl Başkanı Doğanay, seçim kampanya sürecine ilişkin değerlendirmelerde de bulundu. 14 Şubatta sahaya ineceklerini söyleyen Doğanay, CHP’li aday Tanju Özcan’a gönderme yaparak, “O tarihte sahaya indiğimiz zaman hani birileri dışarıdan Bolu’ya gelirken şov yapmaya çalışıyor ya o şovlar sona erecek. İnşallah bu kadrolar Sayın Belediye Başkanımızın öncülüğünde ve teşkilatımızın birlik beraberliği ile 31 Mart gecesi büyük bir zafer kazanacak ve İnşallah Rabbim ülkesi ve milleti için derdi olanlara o gece belediyemizde o balkon konuşmasını yapmayı nasip edecek.” ifadelerini kullandı.

FATİH METİN’DEN ADAY ADAYLARINA TEŞEKKÜR

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin de Doğanay’ın ardından meclis üyelerine hitap etti. Konuşmasında Meclis Üyesi Aday Adaylarına teveccühlerinden dolayı teşekkür ederek başlayan Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, “Neden teşekkür ediyorum? Çünkü demokrasiye katılımda, partimizin güçlenmesinde katkı vermektedir. Bizim için çok değerlidir. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“LİSTEYİ TEŞKİLATIMIZLA BERABER İSTİŞARE EDEREK NETİCELENDİRECEĞİZ”

Asil listenin 30 kişiden oluştuğunu ve başvuran herkesin de kendisi için asil olduğunu vurgulayan AK Parti adayı Fatih Metin, sürece ilişkin olarak “Hepiniz tek tek benim için çok değerlisiniz. Bu zor işi teşkilatımızla beraber istişare ederek neticelendireceğiz. Genel merkezimizin bu konuda bir genelgesi söz konusu. Orda önce merkez ilçe, sonra il yönetiminde ve ardından genel merkezde şekillenecek ve son kararın verileceği bir süreç yaşayacağız.  Hepiniz bu partiye, liderimize gönül bağı ile bağlı olan, her şartta kayıtsız ve şartsız sorumluluk alacak arkadaşlarımızsınız.  Dolayısıyla bu tercih her hangi farklılık gösteren bir tercih değildir. O nedenle listeye giren veya giremeyen, sıralama yukarıda veya aşağıda olan hepiniz Fatih Metin nezdinde, AK Parti nezdinde değerlisiniz, özelsiniz” diye konuştu.

“BOLU’YU KUCAKLAYACAĞIZ”

“Şundan hiç şüpheniz olmasın bütün Bolu’yu kucaklayacağız” diyen Fatih Metin, meclis üyesi aday adaylarına hitaben yaptığı konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Bu emaneti teslim aldıktan sonra da Bolu’nun her karışına eşit mesafede hizmet götüreceğiz inşallah. Ama bunun için sizlere ihtiyacım var. O nedenle sizlerden ricam bizi yalnız bırakmayın. Sahada birlik beraberlik içinde olalım ve 100 günün ardından zafere hep birlikte ulaşalım. Çünkü AK Parti ile Türkiye’nin kaderi şuanda eşleşmiş durumda. 14 yıldır Bolu AK Parti tarafından yönetiliyor. Bolu’nun kaderi de şuan AK Parti ile eşleşmiş durumda. Bolu’muzun, halkımızın bize ihtiyacı var. Böyle bir durumda hepimiz elimizden geleni yapalım.”

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, meclis üyelerinin tek tek yanına giderek sohbet etti. Partililer ‘Bolu’nun Fatihi’ne yoğun ilgi göstererek bol bol özçekim yaparken, birlik ve beraberlik havasının hakim olduğu gece, aile fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.