Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

METİN'DEN GENÇLİK VURGUSU

METİN'DEN GENÇLİK VURGUSU
Seçim çalışmalarını STK ziyaretleriyle sürdüren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, gençleri önemsediğini belirterek “Bolu’da yaşayan tüm gençlerimizin taleplerine uygun sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal alanlar oluşturacağız” dedi.


Metin ayrıca, seçimi kazanması halinde önemli bir spor merkezi ve kültür merkezini Bolu’ya kazandırmayı hedeflediğini de açıkladı.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin,  31 Martta yapılacak yerel seçimler öncesi STK ziyaretlerini sürdürüyor. 

Metin, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği, Bolu İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği  (Bolimder), Ensar Vakfı, Bolu İlim Yayma Cemiyeti ve Bolu Genç İşadamları Derneği’ni (BOGİAD) ziyaret etti. İl Başkanı Nurettin Doğanay,  İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ve parti kadrolarının da katıldığı ziyaretlerde Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, gençlere yönelik projelerinden bahsetti.

Gençliğin ülkenin geleceği olduğunu vurgulayan AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, “Türkiye hamd olsun 30 milyon genç nüfusuyla dinamik ve etkin bir gençliğe sahip. Ve şuan ki bu genç nüfusun güce dönüşmesiyle ilgili hükümetimizin her alanda çalışmaları var. Bu gençlik ülkemizin teminatı. O nedenle inanıyorum ki yaptığımız bu hamleler ile ülkemiz çok daha iyi yerlere gidecek.” dedi.

Gençlik merkezlerinin kentlerde önemli görevler üslendiğini kaydeden Fatih Metin, gençlere en fazla değerin AK Parti tarafından verildiğini, bunun en büyük ispatının da seçilme yaşının 18’e indirilmesi olduğunu kaydetti.

Göreve gelmesi halinde gençlere yönelik hayata geçirilecek projelerden de bahseden Fatih Metin,  “Gençliği önemsiyoruz, Bolulu gençlerimizi önemsiyoruz. Bolu’da yaşayan gençlerimizin taleplerine uygun sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal alanlar oluşturacağız. Nerde bir eksik varsa devletimizle ve milletimizle beraber el ele verecek ve bu eksiklikleri gidereceğiz. Bizim hedefimiz Bolu’da orta öğretimde bulunan bütün öğrencilerimizin en az bir spor dalıyla ya da sanatla uğraşması. İnşallah Bolu Belediyesi olarak önümüzdeki dönem hayata geçireceğimiz projeler ile hem bu alanlarda eğer boşluk varsa onları dolduracağız, hem de sayılarını arttırarak Türkiye’ye sporcu, sanatçı, bilim insanı kazandırma gayreti içinde olacağız. Bunu da sizlerle beraber, tüm STK’larımızla beraber yapacağız. Amacımız da hedefimiz de budur. Bu amaç doğrultusunda adımlarımızı kararlılıkla atacağız.  Önümüzdeki süreçte önemli bir spor merkezi ve kültür merkezini Bolu’ya kazandırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

STK temsilcileri de AK Parti’nin Bolu Belediye Başkanı Adayı’na tam destek verdiklerini ifade ederek, çıktığı yolda kendisine üstün başarılar diledi.