Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MASTERCHEF MURAT ÖZDEMİR'DEN PAPAĞANA İŞKENCE

MASTERCHEF MURAT ÖZDEMİR'DEN  PAPAĞANA İŞKENCE
MasterChef isimli yemek programının yarışmacılarından Bolulu Murat Özdemir’in papağanına yaptığı işkence görüntüleri internete düştü. Bolulu vatandaşlar bu ismin Bolu ile birlikte anılmasından son derece rahatsız olduklarını dile getirerek sosyal medyada tepkilerini dile getirdiler.

Görüntülerde kuşun boğazının sıkan Murat Özdemir, “Acun baba de lan” diye bağırıyor. Kuşun bağırmasına aldırış etmeyen Özdemir “Öğretecem lan” diyor ve kuşun boğazını daha sert sıkıyor.

Görüntülerin internete düşmesinin ardından çok sayıda sosyal medya kullancısı hayvan hakları örgütleri, emniyet ve savcıları göreve çağırdı.

Murat Özdemir kimdir?

Masterchef yarışmacısı Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu’da dünyaya geldi. Aşçı bir aileden gelen Murat Özdemir’in kendisi de aşçılık yapıyor. İlk evliliğinden 16 yaşında bir kızı olan yarışmacı, fitness sporuyla ilgileniyor ve gezmeyi çok seviyor. Daha önce de Yemekteyiz yarışmasına katılan Murat Özdemir, sunucu Onur Büyüktopçu’nun sözünü sık sık kestiği için yarışmadan kovulmuştu. MasterChef Türkiye yarışmacısı olan Murat Özdemir kırmızı takımda performans sergiliyordu. Yaptığı davranışlarla juri üyelerini kızdıran yarışmacı geçtiğimiz haftalarda diskalifiye edilmişti.