Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“Yeni dönemde sloganının ‘Şehir Senin’ olacak”

“Yeni dönemde sloganının ‘Şehir Senin’ olacak”
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan AK Parti Bolu İl Teşkilatı, bir yandan STK ziyaretleri yaparken bir yandan da düzenlediği programlarla Bolu Halkı ile bir araya geliyor.

Ziyaretlerde açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu Belediye Başkanı Adayı Fatih Metin; “16 yıllık siyasi birikimimi, özellikle son 10 yıldır Ankara’da edindiğim birikim ve tecrübemi şehrime, Bolu Belediye Başkanı sıfatıyla taşımak istiyorum. Benim tüm birikimleri ve tecrübeleri kazanmamı sağlayan özne Bolu ve Bolu Halkıdır. Ben de, Memleketime borcumu ödemeye geldim” dedi.

AK Parti Bolu Teşkilatları; AK Parti Bolu Belediye Başkanı Adayı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Fatih Metin isminin açıklanmasıyla birlikte 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçim çalışmalarına başladı. Sahaya inen AK Parti Bolu Teşkilatı İl SKM Başkanlığının hazırladığı program çerçevesinde hem STK ziyaretlerini gerçekleştiriyor hem de Bolularla bir araya gelerek yeni döneme ilişkin görüş ve önerilerini alıyor.

“Şehrimizi yarınlara birlikte taşıyacağız”

STK ziyaretleri kapsamında; Bolu Gazeteciler Cemiyeti, Bolu Muhtarlar Derneği, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği, Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği, TÜGVA, Bolu Kent Konseyi ve Memur Sen İl Temsilciliği gibi Bolu’da etkin olan STK’ları ziyaret eden AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu Belediye Başkanı Adayı Fatih Metin ve AK Parti Teşkilatı mensupları, Bolu’da 31 Mart seçimleri sonrası başlayacak yeni dönemle ilgili istişarelerde bulundular.

AK Parti Bolu Belediye Başkanı Adayı Fatih Metin, Bolu Belediyesi yönetiminde mevcut olan katılımcı anlayışı daha da yukarıya çıkartmayı hedeflediğini söyledi. STK’ların bu noktadaki önemine dikkat çeken Metin; “AK Parti İl Başkanlığı, Bolu Milletvekilliği ve Bakan Yardımcılığı görevlerinden sonra bu dönemde de Bolu Belediye Başkan Adayı olarak, Partim beni aday gösterdi. Bu bağlamda da STK’larımızı ziyaret ederek, Bolu’nun geleceğine ilişkin ilişkin istişareler yapıyoruz. Yeni dönemde STK’larımızla şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak çok verimli çalışmalar yapmayı arzuluyorum. Ziyaret ettiğimiz STK’larımızda görev alan Yöneticilerimize baktığımızda; siyasi kimliklerini bir kenara koyarsak, herkes kendi alanında birçok kesimi temsil ediyor. İşte bu gücü Belediye yönetim anlayışımıza da adapte ederek, Bolu’yu yarınlara birlikte taşıyacağız” dedi.

“Şehir Senin”

Yeni dönemde sloganının “Şehir Senin” olacağını ifade eden AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin; “Doğduğum, büyüdüğüm, okuduğum, iş sahibi olduğum, siyasete girdiğim ve siyasette belirli makamlara geldiğim memleketime inşallah 31 Mart akşamı eğer Bolu Halkının da onayı olursa Belediye Başkanı olarak hizmet etmek benim için şereftir, onurdur. Önümüzdeki dönemde tekrar Belediye Başkanı sıfatını kazanırsak, STK’larımızla çok zevkli, çok güzel bir çalışma dönemi içereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü yeni dönemde, “Şehir Senin” sloganıyla yola çıkıyoruz. Çok katılımcı ve yenilikçi bir Belediye anlayışını ortaya koymaya çalışacağız. Şuanda da 15 yıldır kıymetli Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’ın liderliğinde ve görev alan iktidarı, muhalefeti tüm Belediye Meclisi Üyelerimizle birlikte çok güzel hizmetler orya kondu. Memleketimizin, şehrimizin çehresi değişti. Şehrimiz, çok büyüdü, değişti ve gelişti. İnşallah bu yeni dönemde de bu gelişen, büyüyen ve değişen Bolu’muzu çok daha güzel yarınlara taşınma noktasında da ortak çalışma kültürünü daha da yukarılara taşıyacağız. Amacımız budur. 16 yıllık siyasi birikimimi, özellikle son 10 yıldır Ankara’da edindiğim birikim ve tecrübemi şehrime, Bolu Belediye Başkanı sıfatıyla taşımak istiyorum. Benim tüm birikimleri ve tecrübeleri kazanmamı sağlayan özne Bolu ve Bolu Halkıdır. Ben de, Memleketime borcumu ödemeye geldim” diye konuştu.