Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÜLKÜCÜLER BU KONSERDE BULUŞTU

ÜLKÜCÜLER BU KONSERDE BULUŞTU
Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ali Kınık ve Alperen Kekili gibi sanatçıların sahne aldığı “Sevdamız Türkiye” temalı konser büyük bir coşku ile gerçekleşti.


Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Dünyası Topluluğu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Sevdamız Türkiye” temalı konser, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bordo Salon’da coşkuyla gerçekleşti. Üniversite Öğrencilerinin büyük bir ilgi ile katılım sağladığı konserde Düzce horon ekibi, Ozan Sungur, Alperen Kekilli ve Ali Kınık sahne aldı.

AKGÜL’DEN PLAKET

Konserde sanatçıların sahneye çıkmasından önce konuşan Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül, büyük zorluklar içinde, siyasi ve bürokratik baskılar altında Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini söyledi. Akgül; “Bu zorlukları aşmamda en büyük destekçimiz tabi ki Milliyetçi Hareket Partimiz ve onun değerli İl Başkanı Cihan Başaran ve yönetimidir” diyerek teşekkür etti ve plaket takdim etti.

Akgül ayrıca Konserin yapılmasında büyük bir katkı sağlayan Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Erhan Bayram ve Kamu-Sen yönetimine ve TÜRKAV İl yönetimine de teşekkür etti.

ALİ KINIK VE ALPEREN KEKİLİ’DEN İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

Konuşmaların ardından Düzce Horon ekibi yaptığı dans gösterisi ile seyircileri eğlendirirken, Osmaniye ilçesinden Akgül’ün daveti ile konsere gelen Ozan Sungur türkülerini söyledi. Daha sonra Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin sanatçısı olan Alperen Kekilli sevilen şarkıları ile dinleyicileri ile buluştu.

Sahneye son olarak ise yine genel merkez sanatçılarından Ali Kınık geldi. Çok sevilen şarkıları ile seyirciler ile buluşan Kınık, okuduğu şiirleri ile de dinleyicileri mest etti.